pureabmarket pureabmarket .

pureabmarket

قيمت و خريد دستگاه تصفيه آب مخزن دار

قيمت و خريد دستگاه تصفيه آب مخزن دار

دستگاه هاي تصفيه به روش اسمز معكوس به دليل اينكه داراي خروجي كم از سمت ممبران هستند، و براي تامين فشار مناسب آب خروجي، براي اين دستگاه ها يك عدد مخزن تعبيه شده تا آب تصفيه شده در آن ذخيره شود و در زمان نياز با فشار زياد از مخزن خارج شود. اين مخزنها تحت فشار هستند و فشار هواي درون آنها آب را با شدت به بيرون ميفرستند. دستگاه هاي فيلتراسيون به دليل آنكه ممبران ندارند و به روش اسمز معكوس آب را تصفيه نميكنند هيچ مخزني ندارد.

تفاوت تصفيه آب مخزن دار و بدون مخزن:

1-در دستگاه تصفيه آب مخزن دار ، هميشه حجم مشخصي از آب تصفيه شده در دسترسمان خواهد بود و نگراني از بابت كمبود آب و اتلاف وقت نخواهيم داشت. در صورتيكه در دستگاه بدون مخزن ، اينچنين نيست.

2-اگر در مواقعي آب شهري قطع شود ، به دليل وجود مخزن آب شرب در اختيارمان خواهد بود.

3-اگر برق دچار قطعي و دستگاه خاموش شود ، آب تصفيه شده در مخزن براي مدتي وجود دارد.

4-اگر دستگاه تصفيه آب مخزن دار را استفاده كنيم ، فشار آب خروجي از شير ، بيشتر از مواقعي است كه دستگاه بدون مخزن باشد.

5-وجود پمپ فشار در نوع مخزن دار سبب مي شود كه فشار آب را بتوانيم تنظيم كنيم.

6-دستگاه تصفيه بدون مخزن ، معمولا از فيلتراسيون ساده (اولترافيلتراسيون) براي تصفيه آب استفاده مي كنند . منظور از فيلتراسيون ساده يعني اينكه جداسازي مواد و پاكسازي آب به طور ساده تر و بدون عمليات 6 يا 7 گانه به روش اسمز معكوس ، انجام مي گيرد. به همين دليل ، سرعت بالاتري دارند اما دقت كمتري نيز در تصفيه خواهند داشت . و احتياج به مخزن آب نيز ، اين گروه ندارند.

7-معمولا دستگاه تصفيه آب مخزن دار ، چون انواع آلودگي ها به همراه املاح و تركيبات مضر را جدا مي كند ، براي مناطقي كه ميزان رسوبات بيشتر است ، كاربرد دارند . به طور كلي كاربري اين نوع دستگاه ، به عنوان بهترين دستگاه تصفيه آب ، با توجه به عملكرد بالاي آن ، توصيه بيشتري مي شود.

ويژگي هاي مخزن تصفيه آب در دستگاه تصفيه آب مخزن دار

 چون آب تصفيه شده نهايي ، در مخزن ذخيره سازي مي شود ، اين قسمت از دستگاه بايد ويژگي ها و كيفيت مطلوبي داشته باشد . آب تصفيه شده چون خالص و بدون كلر مي باشد در صورت عدم رعايت نكات بهداشتي به سرعت مي تواند محلي براي رشد ميكروبها و عوامل ويروسي و باكتريايي شود.

مخزن مناسب ، از مواد اوليه بهداشتي و با كيفيت بايد ساخته شده باشد . همچنين اگر از لايه مقاوم فلزي توليد شده باشد به مراتب بهتر از انواع پلاستيكي آن خواهد بود.

حتما اگر مخزن از پلاستيك و فايبرگلاس است ، سالي يك بار داخل آن بايد شستشو داده شود و هر 3 سال به دليل افت كيفيت ، مخزن تصفيه آب بهتر است تعويض شود.

براي خروج تمام آب از مخزن ، معمولا از يك كيسه هوا در داخل مخزن استفاده مي شود تا آب را از مخزن دستگاه خارج كند ، اين كيسه هم بايد هر از چند گاهي شارژ شود.

بهترين مخزن تصفيه آب متعلق به شركت هاي تايواني مخصوصا تانك پك مي باشد كه علاوه بر كيفيت بالا و ماندگاري طولاني بدون افت كيفيت، استانداردهاي جهاني مانند NSF را هم دارا است.

بهترين برند آب تصفيه كن داراي منبع

 بهترين شركت هاي سارنده دستگاه تصفيه آب مخزن دار ، كمپاني هاي تايواني و آمريكايي هستند . در اين ميان اگر بخواهيم به برندهاي برتر در اين ميان ، اشاره كنيم ميتوانيم برند سي سي كا و سافت واتر را نامببريم . دستگاه تصفيه آب مخزن دار ساخته شده توسط اين شركت ها ؛ داراي سيستم تصفيه به روش اسمز معكوس بوده ، كه 7 تا 8 مرحله امكان تصفيه آب را فراهم مي آورند.

راهنماي خريد دستگاه تصفيه آّب

- براي خريد بهترين دستگاه تصفيه آب ، بهتر است اول نياز خود را براي خريد دستگاه مشخص كنيد. اينكه چه كيفيتي را از آب تصفيه شده انتظار داريم . به اين ترتيب ميتوانيد تصميم به خريد دستگاهي بدون مخزن و با روش UF ميكنيد و يا دستگاهي با روش اسمز معكوس و مخزن دار .

- بهترين كمپاني هاي دنيا در توليد دستگاه تصفيه آب ، تايواني و آمريكايي هستند. براي خريد بهتر است سراغ اين برندها رفته و با خريدي مطمئن از نمايندگي هاي معتبر اين محصولات ، دستگاهي مجهز و با كيفيت خريداري نمائيد.

- انتخاب دستگاه بر مبناي تعداد فيلترهاي به كار رفته در آنها و مراحل تصفيه

- انتخاب بر مبناي فضايي كه در دسترس داريد . مدل هاي زيرسينكي كه داخل كابينت قرار مي گيرند و شير خروجي روي ظرفشويي نصب مي شود و يا مدل هاي روميزي كه روي كابينت ها قرار خواهند گرفت و هماهنگي كامل با ساير اجزاي آشپزخانه خواهد داشت.

- جنس فيلترها و همچنين شيرآلات و اتصالات نيز از اهميت بالايي برخوردارند.

- نوع كيفيت قطعات پلاستيكي هم در دستگاه نيز مهم مي باشد.

- كيفيت مخزن تصفيه آب و جنس به كار رفته در آن كه بهتر است از نوع فلزي و استيل باشد ، هم از موارد بسيار مهم است.

بهترين دستگاه تصفيه آب مخزن دار

خريد اينترنتي دستگاه تصفيه آب

براي خريد يك دستگاه تصفيه آب مخزن دار ، و يا بدون مخزن مي توانيد از طريق راهنماي خريد دستگاه تصفيه آب و مشاوره هاي تخصصي شركت تصفيه ماركت ، اقدام به خريد اينترنتي بهترين دستگاه تصفيه آب ، نموده و از خدمات و پشتيباني هاي اين شركت براي بازه زماني طولاني مدت ، بهره ببريد.

خريد اينترنتي دستگاه تصفيه ، اين امكان را به شما مي دهد كه بدون صرف وقت و انرژي زياد و هزينه هاي حمل و نقل ، تنها با چند كليك ، به انواع مدل هاي دستگاههاي تصفيه آب ، دسترسي پيدا كرده و با مقايسه مشخصات ، قيمت ها و مشاوره ها در اين زمينه ، بتوانيد بهترين و مطمئن ترين خريد را داشته باشيد.

منبع : دستگاه تصفيه آب نيمه صنعتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۹:۲۲ توسط:pureabmarket موضوع:

كاربرد لامپ uv در تصفيه آب چيست؟

كاربرد لامپ uv در تصفيه آب چيست؟

دستگاه تصفيه آب نيمه صنعتي و خانگي با فيلتر فرابنفش يا دستگاه تصفيه آب UV چيست ؟ دستگاه تصفيه آب فرا بنفش ، نوعي از دستگاه تصفيه آب مي باشد كه علاوه بر روش اسمز معكوس و وجود فيلترهاي مختلف مانند فيلتر ممبران ، داراي محفظه ايي استيل بوده كه در داخل آن از لامپي با توليد اشعه UV استفاده شده است . اين لامپ در حقيقت همان فيلتر فرابنفش مي باشد .

فيلتر UV يا همان فيلتر لامپ اشعه ماوراي بنفش تامين كننده آب سالم و عاري از ميكروب‌هاست و تنها روش جايگزين و قابل قبول به جاي جوشاندن آب است. اين سيستم ميكروب زدا مصارف گوناگوني دارند كه مي توان به مصارف خانگي، كارخانجات مواد غذايي، منابع ذخيره آب، رستوران‌ها، ادارات و شركت‌ها، برج‌هاي خنك كننده، زير دريايي‌ها، كشاورزي و گلخانه‌ها، مراكز پرورش ماهي و .... اشاره كرد.اشعه يو وي ، خاصيت گند زدايي و از بين بردن ميكروبها و آلايندگي هايي از نوع باكتري و ويروس را دارا مي باشد و با تاباندن اين اشعه به آب تصفيه شده در مراحل نهايي تصفيه ، هر نوع عوامل بيماريزا را از بين خواهد رفت .

فيلتر يووي دستگاه تصفيه آب فرابنفش

 دستگاه تصفيه آب فرابنفش چون از امواج استفاده كرده و هيچگونه ماده شيميايي براي از بين بردن ميكروب ها استفاده نمي كند ، از نظر ايمني و بهداشت نسبت به فيلترهاي شيميايي ، ارجحيت دارد.

در حقيقت اين فيلتر uv يو وي كه باعث ضد عفوني آب با اشعه UV مي شود ، با تاباندن اين امواج بر بيماري هسته ژنتيكي ويروس و باكتري يا هر نوع موجود بيماري زاي ديگر ، باعث تغيير در DNA آنها شده و به مرور قدرت تكثير و پرورش اين عوامل ميكروبي ، را از بين برده و آنها را از آب حذف مي كند .

معمولا فيلتر يو وي روي دستگاه هاي اسمز معكوس تصفيه آب ، از كارخانه نصب نمي شوند. چون ضرورتي وجود ندارد. اما ميتوان به طور جداگانه آنها را خريداري كرد و به كمك پايه هاي مخصوص به دستگاه تصفيه آب متصل كرد.

فيلتر اشعه فرابنفش UV

نصب فيلتر uv تصفيه آب ، سبب گندزدايي آب تصفيه شده خواهد شد . اين فيلتر اشعه فرابنفش هيچگونه ضرري بر كيفيت آب نداشته و طعم و مزه آن را تغيير نخواهد داد . فقط چون با اشعه يو وي فعال مي باشد ،

پوست و چشم نبايد در معرض مستقيم اين اشعه قرار بگيرند . كه اين مسئله هم به دليل اينكه فيلتر داخل محفظه مخصوص استيل مي باشد ، منتفي است.

محاسن استفاده از فيلتر UV در دستگاه تصفيه آب فرابنفش:

- حذف انواع ميكروب ها اعم از باكتري و ويروس

- سرعت بالا به منظور گند زدايي آب ( در عرض چند ثانيه با كمك اشعه يو وي ميكروب ها كاملا از بين خواهند رفت )

- تعويض آسان فيلتر و خريد آسان آن

- نسبت به استفاده از مواد شيميايي گند زدا مانند كلر بسيار تاثير گذارتر و بي خطر تر هستند .

- طعم و مزه و به طور كلي كيفيت آب هيچگونه تغييري نخواهد كرد .

- بدون ضرر براي بدن انسان

- به صورت خودكار و بدون دخالت مستقيم ما ، خودبخود عمليات ضدعفوني را انجام مي دهد .

فيلتر UV در دستگاه تصفيه آب فرابنفش چگونه كار مي كند ؟

 فيلتر يو وي همانطور كه قبلا هم گفته شد ، داخل يك شيشه قرار گرفته و اطراف آنها را هم محفظه ايي استيل پوشانده است كه به اين ترتيب اشعه UV به بيرون از محفظه نفوذ نمي تواند بكند .

آب از يك سمت اين سيستم وارد قسمت استيل شده ، از محفظه ي شيشه ايي اطراف فيلتر به طور چرخشي عبور كرده و در معرض گند زدايي اشعه يو وي قرار گرفته و بعد از ضدعفوني آب با اشعه UV به طوركامل ، به بيرون از محفظه استيل هدايت خواهد شد .

نصب فيلتر uv تصفيه آب

 فيلتر يو وي در دستگاه تصفيه آب فرابنفش ، هم مانند بقيه فيلترها در اين دستگاه ، احتياج به تعويض دارد. معمولا بعد از گذشت يك سال ( كمتر يا بيشتر با توجه به كيفيت آب شهري و منطقه ) به دليل اينكه ديگر در برابر ميكروبها كيفيت خود را از دست مي دهند ، بايد تعويض شوند .

نصب فيلتر UV تصفيه آب داراي مراحل زير مي باشد:

- شير ورودي آب را ابتدا بسته همچنين دستگاه را از برق بكشيد .

- معمولا محل نصب فيلتر يو وي ، بعد از قرارگيري فيلتر مينرال و يا كربن مي باشد .

- لامپ UVرا برداريد و داخل محفظه شيشه ايي كه قبلا عنوان كرديم ، قرار مي دهيد .

- سوكت هاي برق را متصل مي كنيد .

- لامپ و محفظه شيشه را داخل محفظه استيل قرار دهيد .

- محفظه را به اتصالات مخصوص خود ، متصل كنيد . ( يا به شكل فيتينگ يا مهره و تفلون )

- با كمك پايه فيلتر ، محفظه استيل را روي يكي از فيلترهاي دستگاه آب تصفيه كن قرار دهيد.

- شلنگ آب را از فيلتر آخر ، گرفته و وارد فيلتر UV كنيد. ( شلنگ آب را ا داخل فيلتر مينرال به داخل فيلتر يو وي هدايت كنيد )

- انتهاي شلنگ آب را از خروجي فيلتر UV به شير خروج آب در سينك متصل كنيد.

قيمت فيلتر لامپ UV

حتما در نظر داشته باشيد كه اگر به موقع فيلتر UV تعويض نشود ، كيفيت خود را از دست داده و ديگر كارايي لازم براي ضدعفوني كردن آب ، را از دست خواهد داد . حتي ممكن است منجر به شكستن محفظه شيشه ايي اطراف لامپ UV شده و در نتيجه استفاده از دستگاه تصفيه آب فرابنفش با خطر همراه خواهد بود.

خريد و قيمت فيلتر UV

 اگر قصد خريد فيلتر فرابنفش تصفيه آب ، را داريد مي توانيد به وب سايت شركت تصفيه ماركت مراجعه كنيد و در آنجا با اطمينان كامل به خريد اين محصول بپردازيد . در اين شركت انواع فيلترهاي دستگاه تصفيه آب فرابنفش ، با قيمت مناسب و البته اصل اورجينال بودن به فروش رسيده و همچنين مي توانيد از خدمات نصب و تعويض فيلتر هم استفاده كنيد.

انواع لامپ UV در دستگاه تصفيه آب فرابنفش

لامپ هاي يو وي از نظر نوع عملكرد و ساختار همگي مشابه هم هستند و لامپ هايي اند داراي جيوه فعال كه اشعه فرابنفش از خود توليد مي كند . اما تفاوت اين لامپ ها در شكل ظاهري آنها است . ممكن است دو سر سوكت دار باشد و يا تنها يك سر سوكت داشته باشد. همچنين ميزان قدرت اين لامپ ها هم ممكن است متفاوت باشند . اما اكثرا لامپ هاي 6 وات هستند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۴:۴۳ توسط:pureabmarket موضوع:

طرز كار پمپ دستگاه تصفيه آب چيست؟

طرز كار پمپ دستگاه تصفيه آب چيست؟

زينود يكي از بهترين برندهاي موتور پمپ موجود در بازار است اين برند با موتوري قدرتمند و بي صدا قابليت نصب بروي روي تمامي دستگاه هاي تصفيه آب را دارد ولي در اصل براي دستگاه هاي تصفيه آب زينود طراحي شده است.همه ي پمپ هايي كه در بازار وجود دارند و در دستگاه هاي تصفيه آب از آنها استفاده مي شود داراي ويژگي ها شبيه به هم هستند كه بايد با قدرت، داراي فشار بالا، توليد كم صدا و داراي لرزش كم باشند. بارزترين و بهترين ويژگي كه اين پمپ ها دارند اين است كه مي توان اين پمپ هاي ساده و در عين حال كاربردي را بر روي هر نوعي از دستگاه تصفيه آب نصب و اجرا كرد.

اگر پمپ تصفيه آب در دستگاه وجود نداشته باشد چه اختلالاتي به وجود مي آيد

1 عدم وجود پمپ تصفيه فشار آب را كاهش داده و آب تصفيه كمي توليد مي شود.

2 با نبود پمپ تصفيه آب؛ آب به مقدار زيادي هدر خواهد رفت و اين فرايند سبب مي شود كه عملكرد و راندمان دستگاه بطور چشمگيري كاهش يابد.

همانطور كه ميدانيم تنظيم فشار دستگاه تصفيه آب به پمپ و نحوه كار پمپ تصفيه آب بستگي دارد و با توجه به اين فشار انواع پمپ در سه دسته فشار بالا (فشار هشتاد تا صد و سي پاسكال را توليد مي كند)، فشار كم (فشار هاي كمي را توليد مي كند)، فشار بسيار كم (با فشار هاي بسيار كم كار مي كند كه حتي ممكن است به پمپ هم نيازي نداشته باشد) قرار ميگيرد.

پمپ تصفيه آب خانگي و اجزاي سازنده آن

برندهاي معتبر پمپ دستگاه تصفيه آب

پمپ هاي تصفيه آب هم داراي برند هاي معتبري هستند كه حتي از نظر جهاني هم به تاييد رسيده و قابل قبول هستند.

از معروف ترين برند پمپ تصفيه آب مي توان به برند پمپ آكوا پرو اشاره كرد. اين پمپ محصولي است كه توسط كشور تايوان ساخته شده است؛ از بين بردن تمام آلودگي ها و ناخالصي هاي موجود در آب در حد چند صد هزارم ميكرون از ديگر ويژگي هاي اين دستگاه است. پمپ آكوا پرو مناسب ترين گزينه براي تبديل آب شور به شيرين بدون هيچ املاحي در مناطق داراي آب شور و گرمسير مي باشد. اين پمپ ها داراي قيمت هاي منصفانه اي هستند كه نسبت به كيفيت آنها كاملا منطقي است و محدوده قيمت آنها حدود دويست و پنجاه هزار تومان تا چهارصد هزار تومان مي باشد.

از ديگر معروف ترين برند پمپ ها مي توان به پمپ سافت واتر اشاره كرد؛ اين پمپ هم مانند پمپ آكوا پرو ساخت كشور تايوان است. اين پمپ از مدل ديافراگمي است كه با فرايند اسمز معكوس فشار آب را افزايش مي دهد. پمپ سافت واتر به عنوان دستگاهي نيمه صنعتي در حوزه تصفيه آب شناخته مي شود. از برجسته ترين مزيت هاي پمپ سافت واتر مي توان به فشار صدو پنجاه پاسكال، جريان دو آمپري آن، كم صدا بودن در هنگام فعاليت، عمر طولاني، مقاومت بالا، توان خروجي زياد، كم مصرف بودن، قيمت مناسب و... اشاره كرد.

ديگر محصول تايواني پمپ تصفيه آب؛ پمپ هيدون ( HEADON) مي باشد. اين پمپ داراي ويژگي هاي قابل توجهي است كه مشري را براي خريد جلب مي كند؛ از جمله آنها بكار بردن مواد اوليه مرغوب در ساخت پمپ هيدون، داراي موتور بدون صدا و لرزش در هنگام فعاليت، ساليان طولاني فعاليت و كار مي كند و ...

C.C.K هم پمپي است كه در كشور تايوان به تاييد رسيده و در ليست بهترين و معتبر ترين پمپ هاي تصفيه آب قرار گرفته است. اين پمپ مورد تاييد استاندارد هاي NSF SGS و ISO 9001 ، ISO 2008 مي باشد؛ پمپ سي سي كا به اين دليل در بازارو ميان خريداران محبوب است كه داراي آلياژهاي مناسب است، سروصدايي ندارد و از استحكام بالايي برخوردار است. قيمت پمپ تصفيه آب سي سي كا حدود چهار صد هزار تومان مي باشد.

پمپ تصفيه آب خانگي از نوع برند معتبر پمپ سافت واتر (ساخت كشور تايوان)

خريد پمپ تصفيه آب

اگر پمپ دستگاه تصفيه آب شما خراب شود بايد در هنگام تعويض و خريد مجدد آن به سايز پمپ توجه كنيد؛ چرا كه بزرگ و يا كوچك بودن سايز پمپ سبب مي شود كه در هنگام و يا حتي بعد از نصب براي شما مشكل به وجود بيايد. پمپ تصفيه آب را مي توان به صورت جداگانه هم تهيه كرد؛ اما نكته ي مهمي كه بايد در هنگام خريد به آن توجه كرد اين است كه ميزان وات پمپي كه خريداري مي شود با مقدار وات دستگاه خودتان يكسان باشد.

قيمت پمپ دستگاه تصفيه آب خانگي

قيمت پمپ تصفيه آب با توجه به فاكتور هايي همچون كيفيت، ميزان دبي آب خروجي و ... آن متغير مي باشد. بازه قيمت پمپ تصفيه آب ميتواند از سيصد هزارتومان تا چند ميليون تومان در بازار باشد. مي توان گفت تمام انواع پمپ هاي آب موجود در بازار مشابه يكديگر هستند و بيشتر آنها در كشور تايوان به توليد رسيده و ساخته شده اند و با توجه به اين موضوع هم مي توان گفت كه داراي كيفيت مشابه هم هستند و در نتيجه آن همه آنها از قيمت يكساني برخوردار هستند. جهت خريد قطعات دستگاه تصفيه آب مي توانيد با تصفيه ماركت تماس حاصل نماييد.

يادتان باشد در هنگام خريد پمپ تصفيه آب اين اصل مهم را فراموش نكنيد كه پمپي را تهيه كنيد كه بتواند بالاترين فشار را براي فيلتر يا همان غشاي ممبران تهيه كند كه بتواند عمل اسمز معكوس براي تصفيه آب به خوبي و به بهترين نحو انجام شود.

https://clients1.google.rs/url?sa=t&url=http%3A%2F%2Ftasfiehmarket.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۸:۳۴ توسط:pureabmarket موضوع:

فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب خانگي

فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب خانگي

اين فيلتر در دستگاههاي كه با روش اسمز معكوس سختي آب را مي گيرند ، تعبيه شده است. در دستگاه هاي تصفيه آب به روش اسمز معكوس مانند دستگاه تصفيه آب زينود Xinode ، آب تا 0.0001 ميكرون تصفيه مي گردد و تمامي املاح آن كه از اين قطر بزرگتر باشند حذف ميشوند. به همين دليل فيلتر مينرال در اين دستگاه ها تعبيه ميگردد تا املاح مفيد را به آب بازگرداند.

فيلتر مينرال در مراحل نهايي تصفيه ، با اضافه كردن املاح كلسيم و منيزيم به آب ، ميزان حلاليت اين عناصر را به حالت مطلوب براي مصرف مي رسانند. يعني آب تصفيه شده خروجي ، از نظر ميزان وجود عناصر مفيد براي بدن ، در حالت تعادل قرار خواهد گرفت.

با مراحل تصفيه آب آشنا شويم:

اگر بخواهيم تصفيه آب را توسط دستگاه تصفيه مرحله بندي كنيم ، شامل 5 يا 6 مرحله (بسته به نوع دستگاه) خواهد بود:

- فيلتر اليافي 5 ميكروني:

اين فيلتر مصنوعي و فشرده در اولين قدم ، ذرات تا ابعاد بزرگتر از 5 ميكرون را جداسازي مي كند. ذراتي مانند گل و لاي ، شن، پوسيدگي هاي لوله ها

- فيلتر كربن فعال:

در مرحله دوم ، فيلتر كربن فعال تعبيه شده ، سبب جذب كلر آب، بوهاي نامطبوع ، گازهاي شيميايي و سمي ، مواد شيميايي آلي محلول در آب ، مي شود.

- فيلتر اليافي 1 ميكروني:

اين فيلتر هم سبب جذب ذراتي كوچك تا ابعاد 1 ميكرون شده و آب در اين مرحله كاملا زلال خواهد شد.

- فيلتر اسمز معكوس:

اين فيلتر كه به عنوان قلب دستگاه تصفيه آب هم شناخته مي شود، يك غشاي نيمه تراوا است كه به دور يك لوله پيچيده شده است و با استفاده از خاصيت اسمزي ، باعث مي شود كه آب خالص از ذراتي همچون ناخالصي ها ، فلزات سنگيني چون آرسنيك، جيوه، سرب و . . . جدا شده و بعد از عبور از اين غشاي نيمه تراوا به سمت خروجي دستگاه پيش رود و در عوض ذرات سمي باقيمانده هم به سمت فاضلاب رفته و خارج شود. به طور علمي درجه خلوص آب تا در اين مرحله تا حدود 98 درصد هم خواهد رفت.

- فيلتر كربن نهايي:

اين فيلتر كربن همانند فيلتر مرحله 2 عمل مي كند و ذرات و بوي نامطبوع در اثر ذخيره آب در مخزن دستگاه را از بين مي برد.

- فيلتر مينرال تصفيه آب:

اين فيلتر در آخرين مرحله و فقط در بعضي دستگاهها موجود بوده و سبب اضافه شدن برخي مواد معدني مفيد به آب كه در حين تصفيه از دست رفته، خواهد شد.

بهترين فيلتر مينرال

برندهاي متفاوتي وجود دارند كه به ساخت انواع فيلترهاي تصفيه آب مشغول مي باشند اما نام سي سي كا و سافت واتر و آكوا سه نام تجاري معروف در ايران به شمار مي روند كه با توليد انواع فيلترهاي با كيفيت مراحل مختلف تصفيه آب؛ از جمله فيلتر مينرال تصفيه آب، توانسته اند كه رضايت اكثريت مشتريان خود را جلب نمايد.

كاربرد فيلتر مينرال تصفيه آب

معمولا دستگاههاي تصفيه اب جديد همگي داراي فيلتر Mineral مينرال هستند. اين فيلترها به رنگ زرد و به حالت اينلاين هستند يعني در محفظه قرار ندارند و حدودا عمري به اندازه 6 تا 12 ماه داشته و بعد از سپري شدن اين مدت بايد به طور كامل تعويض شوند.

اين فيلترها ، داراي مواد معدني توپي شكل مثل كلسيت و دولوميت و يا سيليس بوده كه اين مواد به آبي كه در مرحله چهارم به خلوص بسيار بالايي رسيده ، املاح مفيدي مانند كلسيم ، منيزيم ، روي را اضافه كرده و ph اسيدي آب را به سمت قليايي شدن ، متعادل مي كند.

به اين ترتيب هم املاح مفيد وارد آب مي شوند و هم طعم و مزه آب از حالت آب مقطر بودن و بي مزگي خارج مي شود.

نصب فيلتر مينرال

اول شير آب ورودي به دستگاه را بسته ، برق را قطع كنيد،

شير خروجي آب (نصب روي سينك) را باز نگه داريد تا تمام آب از دستگاه تصفيه خارج شود.

اتصالات مربوط به دو طرف لوله را باز كنيد.( كشيدن لوله به بيرون يا باز كردن مهره لوله)

فيلتر قديمي را برداريد.

اتصالات لوله را براي استفاده دوباره چندين دور تفلون بپيچيد.

فيلتر مينرال جديد را در جهت حركت آب كه روي خود فيلتر نشان داده شده است ، دوباره نصب كنيد.

بعد از نصب فيلتر جديد ، براي مدتي بدون اينكه به شير خروجي متصل كنيد ، اجازه دهيد آب وارد آن شده و در داخل ظرفي خارج شود تا آب به حالت شفاف برسد.

در نهايت فيلتر را به خروجي متصل كنيد.

بهترين برند فيلتر مينرال

خريد و قيمت فيلتر Mineral تصفيه آب

 شما مي توانيد براي خريد انواع برندهاي توليد كننده فيلتر مينرال تصفيه آب و آگاهي از قيمت فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب ، به فروشگاه آنلاين ما سري زده و به راحتي اقدام به خريد فيلتر مورد نظر خود بكنيد.

نكات مهم در هنگام خريداري فيلتر مينرال

حتما با توجه به شرايط و كيفيت آب آشاميدني منطقه و شهري كه در ان سكونت داريد، اقدام به خريد دستگاه تصفيه آب مناسب با فيلترهاي مورد نياز ، كنيد.

حتما از نمايندگي هاي معتبر به خريد انواع فيلتر، از جمله فيلتر مينرال تصفيه آب بپردازيد.

فيلترهاي دستگاه را به موقع تعويض نماييد.

بسياري از فيلترهاي ارزان قيمت ، كيفيت و كارايي لازم را براي دستگاه شما نخواهند داشت.

در هنگام تعويض فيلتر ، بسيار مراقب باشيد و با احتياط اين كار را انجام دهيد. زيرا فيلترها بسيار شكننده و ظريف هستند.

https://clients1.google.nr/url?sa=t&url=http%3A%2F%2Ftasfiehmarket.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۷:۰۵ توسط:pureabmarket موضوع:

فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب خانگي

فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب خانگي

اين فيلتر در دستگاههاي كه با روش اسمز معكوس سختي آب را مي گيرند ، تعبيه شده است. در دستگاه هاي تصفيه آب به روش اسمز معكوس مانند دستگاه تصفيه آب زينود Xinode ، آب تا 0.0001 ميكرون تصفيه مي گردد و تمامي املاح آن كه از اين قطر بزرگتر باشند حذف ميشوند. به همين دليل فيلتر مينرال در اين دستگاه ها تعبيه ميگردد تا املاح مفيد را به آب بازگرداند.

فيلتر مينرال در مراحل نهايي تصفيه ، با اضافه كردن املاح كلسيم و منيزيم به آب ، ميزان حلاليت اين عناصر را به حالت مطلوب براي مصرف مي رسانند. يعني آب تصفيه شده خروجي ، از نظر ميزان وجود عناصر مفيد براي بدن ، در حالت تعادل قرار خواهد گرفت.

با مراحل تصفيه آب آشنا شويم:

اگر بخواهيم تصفيه آب را توسط دستگاه تصفيه مرحله بندي كنيم ، شامل 5 يا 6 مرحله (بسته به نوع دستگاه) خواهد بود:

- فيلتر اليافي 5 ميكروني:

اين فيلتر مصنوعي و فشرده در اولين قدم ، ذرات تا ابعاد بزرگتر از 5 ميكرون را جداسازي مي كند. ذراتي مانند گل و لاي ، شن، پوسيدگي هاي لوله ها

- فيلتر كربن فعال:

در مرحله دوم ، فيلتر كربن فعال تعبيه شده ، سبب جذب كلر آب، بوهاي نامطبوع ، گازهاي شيميايي و سمي ، مواد شيميايي آلي محلول در آب ، مي شود.

- فيلتر اليافي 1 ميكروني:

اين فيلتر هم سبب جذب ذراتي كوچك تا ابعاد 1 ميكرون شده و آب در اين مرحله كاملا زلال خواهد شد.

- فيلتر اسمز معكوس:

اين فيلتر كه به عنوان قلب دستگاه تصفيه آب هم شناخته مي شود، يك غشاي نيمه تراوا است كه به دور يك لوله پيچيده شده است و با استفاده از خاصيت اسمزي ، باعث مي شود كه آب خالص از ذراتي همچون ناخالصي ها ، فلزات سنگيني چون آرسنيك، جيوه، سرب و . . . جدا شده و بعد از عبور از اين غشاي نيمه تراوا به سمت خروجي دستگاه پيش رود و در عوض ذرات سمي باقيمانده هم به سمت فاضلاب رفته و خارج شود. به طور علمي درجه خلوص آب تا در اين مرحله تا حدود 98 درصد هم خواهد رفت.

- فيلتر كربن نهايي:

اين فيلتر كربن همانند فيلتر مرحله 2 عمل مي كند و ذرات و بوي نامطبوع در اثر ذخيره آب در مخزن دستگاه را از بين مي برد.

- فيلتر مينرال تصفيه آب:

اين فيلتر در آخرين مرحله و فقط در بعضي دستگاهها موجود بوده و سبب اضافه شدن برخي مواد معدني مفيد به آب كه در حين تصفيه از دست رفته، خواهد شد.

بهترين فيلتر مينرال

برندهاي متفاوتي وجود دارند كه به ساخت انواع فيلترهاي تصفيه آب مشغول مي باشند اما نام سي سي كا و سافت واتر و آكوا سه نام تجاري معروف در ايران به شمار مي روند كه با توليد انواع فيلترهاي با كيفيت مراحل مختلف تصفيه آب؛ از جمله فيلتر مينرال تصفيه آب، توانسته اند كه رضايت اكثريت مشتريان خود را جلب نمايد.

كاربرد فيلتر مينرال تصفيه آب

معمولا دستگاههاي تصفيه اب جديد همگي داراي فيلتر Mineral مينرال هستند. اين فيلترها به رنگ زرد و به حالت اينلاين هستند يعني در محفظه قرار ندارند و حدودا عمري به اندازه 6 تا 12 ماه داشته و بعد از سپري شدن اين مدت بايد به طور كامل تعويض شوند.

اين فيلترها ، داراي مواد معدني توپي شكل مثل كلسيت و دولوميت و يا سيليس بوده كه اين مواد به آبي كه در مرحله چهارم به خلوص بسيار بالايي رسيده ، املاح مفيدي مانند كلسيم ، منيزيم ، روي را اضافه كرده و ph اسيدي آب را به سمت قليايي شدن ، متعادل مي كند.

به اين ترتيب هم املاح مفيد وارد آب مي شوند و هم طعم و مزه آب از حالت آب مقطر بودن و بي مزگي خارج مي شود.

نصب فيلتر مينرال

اول شير آب ورودي به دستگاه را بسته ، برق را قطع كنيد،

شير خروجي آب (نصب روي سينك) را باز نگه داريد تا تمام آب از دستگاه تصفيه خارج شود.

اتصالات مربوط به دو طرف لوله را باز كنيد.( كشيدن لوله به بيرون يا باز كردن مهره لوله)

فيلتر قديمي را برداريد.

اتصالات لوله را براي استفاده دوباره چندين دور تفلون بپيچيد.

فيلتر مينرال جديد را در جهت حركت آب كه روي خود فيلتر نشان داده شده است ، دوباره نصب كنيد.

بعد از نصب فيلتر جديد ، براي مدتي بدون اينكه به شير خروجي متصل كنيد ، اجازه دهيد آب وارد آن شده و در داخل ظرفي خارج شود تا آب به حالت شفاف برسد.

در نهايت فيلتر را به خروجي متصل كنيد.

بهترين برند فيلتر مينرال

خريد و قيمت فيلتر Mineral تصفيه آب

 شما مي توانيد براي خريد انواع برندهاي توليد كننده فيلتر مينرال تصفيه آب و آگاهي از قيمت فيلتر مينرال دستگاه تصفيه آب ، به فروشگاه آنلاين ما سري زده و به راحتي اقدام به خريد فيلتر مورد نظر خود بكنيد.

نكات مهم در هنگام خريداري فيلتر مينرال

حتما با توجه به شرايط و كيفيت آب آشاميدني منطقه و شهري كه در ان سكونت داريد، اقدام به خريد دستگاه تصفيه آب مناسب با فيلترهاي مورد نياز ، كنيد.

حتما از نمايندگي هاي معتبر به خريد انواع فيلتر، از جمله فيلتر مينرال تصفيه آب بپردازيد.

فيلترهاي دستگاه را به موقع تعويض نماييد.

بسياري از فيلترهاي ارزان قيمت ، كيفيت و كارايي لازم را براي دستگاه شما نخواهند داشت.

در هنگام تعويض فيلتر ، بسيار مراقب باشيد و با احتياط اين كار را انجام دهيد. زيرا فيلترها بسيار شكننده و ظريف هستند.

https://clients1.google.nr/url?sa=t&url=http%3A%2F%2Ftasfiehmarket.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۶:۳۳ توسط:pureabmarket موضوع:

قيمت مخزن دستگاه تصفيه آب تانك پك

قيمت مخزن دستگاه تصفيه آب تانك پك

مخازن تصفيه آب در انواع گوناگوني متناسب با نياز مشتري در بازار وجود دارند، كه منبع تصفيه آب در مقدار حجم و فشار هايي ك دارند از يكديگر متمايز مي شوند. افرادي كه مخازن تصفيه آب را تهيه مي كنند بايد انتخاب شان بر اساس مقدار حجمي كه روزانه مصرف مي كنند؛ باشد و مناسب ترين حجم را براي استفاده تهيه كنند تا منبع تصفيه آب در كوتاهترين زمان دچار مشكل نشود. فيلتري كه درون اين مخازن وجود دارد هم بايد داراي كيفيتي مناسب باشد چرا كه عبور آلودگي، ميكروب و ميكروارگانيسم ها از آن بايد به دقت و به درستي انجام شود تا آب مصرفي سالم و خالص به دست بيايد.

انواع مخزن تصفيه آب

مخازن و منبع تصفيه آب داراي فشار هاي گوناگوني مي باشند كه فشار هم بايد مانند حجم متناسب با مصارف خانگي انتخاب شوند.

فشار مخازن تصفيه آب داراي مقادير مختلف دوازده، شانزده، نوزده و... پاسكال مي باشند. براي برگزيدن مقدار فشار مناسب بايد به خروج آب توجه كرد. در رابطه با انتخاب فشار صحيح بايد به اين نكات هم توجه كرد؛ كه برخي از دستگاه و لوازم خانگي (مانند: يخچال هاي سايد) كه براي آنها منبع تصفيه آب وصل مي شود و داراي شلنگ كشي هاي طويل و زياد و همچنين داراي فشار هاي قوي هستند، پس لازم است كه از مخازن تصفيه آب با فشار قوي و بالاتر استفاده كرد.

مخزن دستگاه تصفيه آب خانگي

در بازار مصرفي براي مشتريان و متقاضيان مخزن تصفيه آب خانگي انواع مختلفي وجود دارد كه به چند نمونه از معروف ترين و با كيفيت ترين آنها اشاره مي كنيم:

1. مخزن ذخيره تانك پك (ساخت كشور تايوان)

 

2. مخزن ذخيره فلزي تانك پك (ساخت كشور تايوان)

 

3. مخزن ذخيره تانك مكس(ساخت كشور ايران)

 

4. مخزن ذخيره اولترا تك (ساخت كشور چين)

 

5. مخزن ذخيره تانك پرو (ساخت كشور ايران)

بهترين برند مخزن تصفيه آب

 امروزه برخي كالا ها به صورت تقلبي روانه بازار مي شوند ولي تهيه مخزن و منبع تصفيه آب اصل از اهميت ويژه اي برخوردار است. بهترين برند منبع تصفيه آب در ايران مدل اسمز معكوس (Reverse osmosis) تانك پك مي باشد. فرايند اسمز اينگونه است كه؛ آب تمايل دارد كه از مكاني با غلظت پايين به مكاني با غلظت بيشتر حركت كند. كه در دستگاه هاي تصفيه آب اين فرايند اسمز بطور معكوس انجام مي شود. در دستگاه Ro با اعمال كردن يك فشار بسيار قوي آب كه اين فشار توسط يك پمپ مي باشد؛ انجام مي شود.

اين فشار قوي وارد شده، باعث مي شود آلاينده ها و ناخالصي هاي آب از فيلتري كه غشاي نيمه تراوا دارد عبور كنند. گذر آبي كه غلظت پايين دارد با فشار قوي از اين غشا سبب مي شود كه آلودگي و شوري از بين برود و آبي خالص و سالم توليد شود.

شما مي توانيد با افزايش فيلتر هاي تصفيه آب در منبع تصفيه آب به بالاترين كيفيت مطلوب آب مصرفي برسيد. اين فرايند افزايش فيلتر، سختي بيش از حد آب را با حذف املاح از بين مي برد.

از ديگر برند هاي معتبر و معروف مخزن تصفيه آب مي توان به دستگاه هاي CCK, SOFT WATER, AQUA اشاره كرد؛ كه اين دستگاه ها هم به روش اسمز معكوس آب را تصفيه ميكنند. اين دستگاه ها داراي استاندارد هاي جهاني مي باشند.

قيمت و خريد منبع تانك پك Tank Pac

 در دستگاه تصفيه آب از مهم ترين قطعات آن مي توان به منبع تانك پك TANK PAC اشاره كرد. دليل اين اهميت آن است كه آبي كه در تانك پك ذخيره مي شود؛ آبي كاملا خالص است و موادي همچون كلر در آن وجود ندارد پس آب مي تواند آلوده شود؛ بنابراين بايد در هنگام خريد مخزن تصفيه آب به كيفيت آن توجه كنيد چرا كه عدم توجه به اين موضوع سبب مي شود باكتري ها و آلودگي‌ها بستري براي رشد پيدا كنند و سبب آلوده شدن آب شوند.

قيمت مخزن دستگاه تصفيه آب

يك منبع تانك پك خوب داراي چند ويژگي مي باشد ؛ اول آنكه بايد بوي نامطبوع آب تصفيه نشده را از بين ببرد، دوم آنكه از اجزاي صحيح و قدرتمند ساخته شده باشد و سوم داراي فيلتري قوي براي تصفيه آب باشد.لازم به ذكر است كه منبع تانك پك هاي ساخته شده توسط ايران از كيفيت تقريبا مطلوبي برخوردار هستند؛ اما تانك پك هاي ساخته شده توسط كشور هاي ديگر مانند تايوان از كيفيت خوبي برخوردار هستند و شامل استاندارد هاي مورد قبولي مانند FDA مي باشند.

خريد مخزن تصفيه آب با كيفيتي مورد رضايت قطعا قيمتي متفاوت از سايرين دارد. قيمت مخزن تصفيه آب در بازار مانند ديگر كالا ها بر اساس كشور ساخت، مواد و ديگر فاكتور هاي مهم متغير است. ولي مي توان يك بازه مشخصي براي قيمت مخزن تصفيه آب مشخص كرد.

بطور مثال يك منبع ذخيره تانك پك، كه ساخت كشور تايوان مي باشد، داراي مقاومت و استحكام بسيار بالا، طول عمر زياد نسبت به ساير تانك پك ها، داراي تاييديه و استانداردهاي معتبر جهاني مانند FDA ، WATER QUALITY و ...مي باشد، داراي ظرفيت هاي بالاي حداقل 10 ليتر و حداكثر فشار 100 پاسكال داراي قيمتي در بازه‌ي پانصد و پنجاه تا پانصد و هفتاد هزار تومان است.

اما بايد اين را هم متذكر شد كه اين قيمت مخزن تصفيه آب كاملا حدودي و متغير است؛ كه اين علت تغيير اين است كه در بازار و متناسب با نياز مشتريان مي توان تانك پك و منابع تصفيه آب مختلفي پيدا كرد كه در سايز، كشور ساخت و ديگر ويژگي ها متفاوت است پس با اين اوصاف قيمت هاي آنها هم متفاوت است. بطور مثال وبا توجه به تمام انواع مخازن تصفيه آب شما مي توانيد اين مخازن را از بازه قيمتي سيصد و پنجاه هزار توان تا چند ميليون تومان را هم پيدا كنيد.

براي افزايش طول عمر مخازن تصفيه آب مصرف كنندگان بايد هر شش ماه يا هر ساله مخازن خود را شستشو دهند و آن را بررسي كنند تا از عملكرد آن اطلاع يابند ؛ كه اين عمل حتي از سوي شركت هاي سازنده توصيه ميشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۵:۲۴ توسط:pureabmarket موضوع:

افزايش كيفيت آب با دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

افزايش كيفيت آب با دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

به احتمال زياد به دفعات نام آلاينده هاي آب شهري را شنيده ايد ، اما اين آلاينده ها چه هستند براساس تحقيقاتي كه انجام گرفته است تقريبا چيزي بيش از سيصد ماده ي مضر در آب وجود دارند كه عموم آنها خطرات زيادي را براي بدن انسان به دنبال دارند و سبب بروز بيماري هاي مختلفي مي شوند. برخي از اين مواد عبارت هستند از آلاينده هايي كه در آب به صورت شناور وجود دارند مثلا باكتري ها يا ميكروب ها، فلزات سنگين، نيترات ها، رسوبات، كلر، پاتوژن ها و غيره. يكي ديگر از مشكلات موجود براي آب لوله كشي وجود سختي آب است كه اين امر را مي توان به كمك دستگاهي به نام  tdsمتر يا سختي سنج اندازه گرفت. براي توضيح بيشتر دستگاه تصفيه آب قليايي كننده بايد با آلاينده هاي آب شهري بيشتر آشنا شويد.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

جمعيت همواره در حال بيشتر شدن است و اين امر پيامدهاي مخصوص به خود را در هر زمينه اي خواهد داشت. براي مثال در زمينه ي آب مصرفي اين افزايش جمعيت سبب بيشتر شدن مواد آلاينده ي موجود در آب و خاك و غيره مي شود و همين امر آلوده شدن منابع آب را نيز در بر خواهد داشت. براساس اندازه گيري هاي كه روي شاخص كيفيت آب در منابع آب انجام شده است نشان داده شده كه اين آب ها از نظر سطح كيفي در وضعيت خوبي قرار ندارند. شايد با خود بگوييد كه آبي كه در اختيار ما است از نوع تصفيه شده و لوله كشي است و داراي آلودگي نيست، اما اين تفكر كاملا غلط است.

با توجه به آزمايش كيفيت آب انجام شده روي آب هاي لوله كشي شهري يكي از مشكلات آنها وجود سختي آب و آلودگي هايي است كه به وسيله ي تصفيه ي آب شهري از بين نمي روند و در آن باقي مي مانند. به همين علت عموما به مردم توصيه مي شود تا در خانه هاي خود از دستگاه هاي تصفيه ي آب استفاده كنند. كار اين دستگاه ها اين است كه مواد آلاينده ي موجود در آب را كه بر اثر تصفيه ي شهري از بين نرفته اند نابود كرده و آب تصفيه شده و گوارايي را ارائه دهد.در اين مطلب قصد داريم تا در مورد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده صحبت كرده و كمي هم راجع به آلاينده هاي آب شهري، فوايد آب يونيزه ي قليايي، بهترين دستگاه تصفيه آب قليايي و راهنماي خريد دستگاه آب تصفيه كن اطلاعاتي ارائه دهيم. با ما همراه باشيد.

آلاينده هاي آب شهري كدام هستند؟

در زير چند نمونه از اين آلاينده ها به همراه تاثيري كه بر بدن انسان مي گذارند آورده شده است:

يكي از خطرناك ترين اين مواد ماده هاي شيميايي از نوع آلي و فرار هستند. اين مواد شامل موادي مانند از بين برنده هاي آفت ها، علف كش ها و غيره مي باشند كه حتي ممكن است در جاهايي كه از مزارع و زمين هاي كشاورزي نيز دور هستند يافت شوند. اين مواد شيميايي معمولا كبد، كليه و ساير اندام هاي مهم بدن را نشانه گرفته و سبب به خطر افتادن آنها مي شوند.

دسته ي ديگر مواد خطرناك موجود در آب آشاميدني فلزاتي هستند كه در اصطلاح سنگين ناميده مي شوند. از جمله ي اين فلزات مي توان به سرب و جيوه اشاره كرد كه وجود انها در آب آشاميدني سبب بروز بيماري هايي براي افراد مي شوند. از اينرو دستگاه تصفيه آب قليايي كننده يكي از دستگاه هاي مهمي است كه بايد استفاده شود.

عامل ديگر آلاينده ي آب آشاميدني تجزيه كننده هاي درون ريز هستند. اين ماده ها به اين علت كه روي هورمون هاي بدن تاثير مي گذارند بسيار خطرناك هستند و سبب بروز بيماري هايي مانند سرطان پستان، پروستات، مشكلات بيضوي در آقايان و همچنين كم شدن ميزان اسپرم هاي آنها مي شوند.

يكي ديگر از ماده هاي شيميايي موجود در آب آشاميدني كه باعث به وجود آمدن برخي بيماري ها و مسائل سلامتي مي شود فلورايد است. اين ماده حتما مي بايست در دوز مشخص و تعيين شده اي به مصرف برسد و اگر اين مقدار از حد مجاز گذر كند قطعا سبب بروز مشكلاتي خواهد شد. ز جمله ي اين مشكلات مي توان به كم شدن درصد هوشي در بچه ها، بروز آسيب به دندان ها، عارضه هاي منفي براي مغز و همچنين بروز مشكلات استخواني و درد آنها خواهد شد.

فوايد استفاده از دستگاه تصفيه آب قليايي كننده چيست؟

همانطور كه ميدانيد مواد موجود در طبيعت در سه حالت اسيدي، قليايي و خنثي قرار دارند. ميزان اسيديته يا قليايي بودن مواد با مفهومي به نام PH سنجيده مي شود كه بازه ي 0 تا 7 براي مواد اسيدي، خود 7 مربوط به مواد خنثي و بازه ي 7 تا 14 براي مواد قليايي است. در سال هزار و نهصد و سي و يك ميلادي ژاپني ها تحقيقاتي در مورد آب مصرفي انجام دادند و به اين نتيجه رسيدند كه آب اسيدي براي سلامتي مضر بوده و در عوض آن آب قليايي تاثير خوبي بر سلامت بدن مي گذارد. اين نوع از آب كمك مي كند تا ميزان اسيديته در بدن تنظيم شده و به همين دليل باعث سالم ماندن فرد مي شود.  آبي كه خاصيت قليايي داشته باشد از مواد معدني بسياري بهره مي برد كه از جمله ي آنها مي توان به كلسيم، منيزيم، پتاسيم، آهن، روي، نيكل و غيره اشاره كرد. يكي از مهم ترين ويژگي هاي اين املاح معدني بهبود وضع عمومي بدن و نيز افزايش طول عمر است.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

همچنين يكي ديگر از مزاياي آب قليايي بهره مندي آن خواص آنتي اكسيداني است. اين مواد وظيفه دارند تا راديكال  هاي آزاد را در بدن از بين ببرند و همين امر موجب مي شود ت بدن در برابر خيلي از بيماري مثل كنسر مقاوم شده و به آنها مبتلا نشود. اين نوع از آب براي افرادي كه از بيماري ديابت رنج مي برند نيز بير مفيد بوده و سبب بهبود وضع سلامتي آنها مي شود. يكي از روش هايي كه مي توان به آب قليايي دسترسي پيدا كرد استفاده از دستگاه تصفيه آب قليايي كننده است. اين دستگاه ها عموما از فيلترهاي قليايي بهره مي برند كه در ادامه كاملا به آنها مي پردازيم.

بهترين دستگاه تصفيه آب

 دستگاه هايي كه براي استفاده ي خانگي براي تصفيه ي آب طراحي شده اند در انواع مختلفي وجود دارند. برخي از اين دستگاه ها كار تصفيه را در يك مرحله انجام ميدهند و برخي ديگر كه پيشرفته تر هستند اين كار را طي 5 تا 6 مرحله به انجام ميرساند. به طور كلي هنگامي كه آب به وسيله ي اين دستگاه ها تصفيه مي شود ميزان پي اچ آن رو به اسيدي شدن رفته و داراي خاصيت اسيدي مي شود.

آب اسيدي عموما از سطح كيفي خوبي برخوردار نيست و همچنين چون تمام مواد معدني موجود در آن حذف شده اند حتي ممكن است سبب بروز برخي مشكلات در سلامتي افراد شود. همين امر سبب شد تا توليد كنندگان دستگاه هاي تصفيه ي آب به اين فكر بيفتند كه دستگاهي توليد كنند كه قادر باشد به آب خاصيت قليايي داده و املاح و مواد معدني آن را حفظ كند. براي تحقق اين امر توليد كنندگان به دستگاه تصفيه ي آب معمولي يك فيلتر قليايي اضافه كردند و اينگونه بود كه دستگاه تصفيه آب قليايي كننده توليد شد.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده و فيلترهاي آن

دستگاه تصفيه آب قليايي معمولا بيشتر دستگاه هاي تصفيه ي آب در حال حاضر آب را به صورت 5 يا 6 مرحله اي تصفيه مي كنند. در ساختار اين دستگاه ها از يك فيلتر قليايي كننده هم بهره گرفته مي شود كه پس از اين كه عمليات تصفيه ي آب در اين 5 يا 6 مرحله به اتمام رسيد نوبت به عملكرد آن مي رسد. چرا كه همانطور كه گفتيم آب پس از اينكه فرآيند تصفيه روي آن انجام مي شود كليه ي املاح و مواد معدني خود را از دست مي دهد و خاصيت اسيدي پيدا مي كند و اين فيلتر براي رفع اين مشكل طراحي شده است. به كمك فيلتر قليايي كننده ميزان اسيديته ي آب كاهش پيدا كرده و خاصيت آب بيشتر ميل به قليايي بودن پيد مي كند. اين عمل نه تنها آسيب هايي كه آب اسيدي دارد را خنثي كرده و از بين مي برد بلكه سبب بروز ويژگي هاي مفيدي در آب مانند آنتي اكسيدان ها مي شود كه كار آنها بهبود سامانه ي امنيتي بدن انسان و نيز مبارزه با سرطان است.

بهترين دستگاه تصفيه آب قليايي

عموما اين نوع از فيلترها در دستگاه هايي كه با روش اسمز معكوس كار مي كنند مورد استفاده قرار مي گيرند. گاها اين فيلترهاي قليايي را به صورت تركيبي با فيلترهاي شن و ماسه اي مخصوصي مورد استفاده قرار مي دهند كه كمك مي كنند مواد معدني ديگري مانند پتاسيم و كلسيم هم در آب وجود داشته باشند و سطح كيفي آب و املاح معدني موجود در آن افزايش دهند. به اين نوع فيلتر كه در دستگاه تصفيه آب قليايي كننده موجود است علاوه بر فيلتر قليايي فيلتر يونيزه هم مي گويند.

علت اين امر اين است كه كاري كه اين فيلتر انجام مي دهد به اين صورت است كه ميزان يون هايي كه در آب هستند را بيشتر مي كند. موردي كه در هنگام خريد فيلترهاي تصفيه آب بايد حتما به آنها توجه كنيد معتبر بودن و اصل بودن آنها است. حتما فيلتر قليايي را از فروشگاه هايي دريافت كنيد كه معتبر بوده و از اصل بودن اجناس آنها اطمينان خاطر داريد.

راهنماي خريد دستگاه آب تصفيه كن

براي خريد دستگاه تصفيه ي آب خصوصا خريد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده كه مزيت هاي آن در بالاتر گفته شد بايد به يك سري نكته ها توجه كرد تا دستگاهي كه خريداري ميكنيد قادر باشد به خوبي كار خود را انجام داده و آبي الم و گوارا و با سطح كيفي بالا به شما تحويل دهد.

برخي از نكات مهم براي خريد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده عبارت هستند از:

يكي از مهم ترين مواردي كه بايد در هنگام خريد دستگاه تصفيه آب به آن توجه داشته باشيد فيلترهاي اين دستگاه ها و نوع آنها است. يكي از مهم ترين فيلترها براي اين دستگاه فيلتر ممبران است كه بايد در خريد آن دقت كافي به خرج دهيد.

يكي از ويژگي هاي مهم اين دستگاه تعداد مراحل آنها براي تصفيه است. همانطور كه گفته شد عموم اين دستگاه ها 5 يا 6 مرحله اي هستند و بهتر است دستگاهي را خريداري كنيد كه داراي فيلتر مينرال نيز هست. اين فيلتره كمك مي كنند تا مواد معدني از دست رفته طي پروسه ي تصفيه دوباره به آب بازگردانده شوند و آب مواد معدني خود را حفظ كند.

برند دستگاهي كه تهيه مي كنيد هم از اهميت بالايي برخوردار است. سعي كنيد به دنبال برندهاي خوشنامي باشيد كه خدمت پس از فروش خوبي به شما ارائه مي دهند و همچنين داراي نمايندگي هاي مجاز نيز هستند.

چگونگي اتصالات دستگاه تصفيه آب قليايي كننده هم از اهميت بالايي برخوردار است. درست است كه اگر دستگاهي با اتصال مهره اي را انتخاب كنيد از نظر سرهم بندي كردن يا باز كردن آن مدت زمان زيادي را بايد صرف كنيد اما وقتي پاي كارايي به ميان مي آيد اين دستگاه ها بهتر هستند.

براي نوع فيلتري كه در دستگاه تصفيه آب قليايي كننده استفاده شده است هم دقت زيادي به خرج دهيد. اين امر خصوص در مورد مواد سازنده ي اين فيلتره بسيار مهم است.

داشتن ضمانت نامه نيز يكي از آيتم هاي مهمي است كه بايد به آن توجه شود.

شير آبي كه روي سينك ظرفشويي نصب مي شود را به لحاظ مواد سازنده و آلياژ آن حتما مورد بررسي قرار دهيد.

به اين دقت كنيد كه لوازم تشكيل دهنده ي دستگاه اعم از شيرها، اتصالات، فيلترها و غيره در بازار موجود باشند.

پيش از اقدام براي خريد دستگاه حتما فضاي كابينتي كه مي خواهيد دستگاه تصفيه را در آن قرار دهيد اندازه گيري كنيد و در هنگام خريد اين اندازه ها را به فروشنده ارائه دهيد تا بعد از خريد دچار مشكل نشويد.

راهنماي خريد دستگاه تصفيه آب قليايي

بهتر است دستگاه تصفيه آب قليايي كننده كه تهيه مي كنيد از تمامي گواهينامه ها و استانداردهاي موجود با بهره باشد تا از سطح كيفيت آن و نيز درستي كاري كه انجام مي دهد يعني تصفيه كردن آب اطمينان خاطر حاصل كنيد. چرا كه آب آشاميدني موضوعي در رابطه با سلامتي است و اگر دستگاهي كه تهيه  مي كنيد استاندارد نباشد قطعا به جاي اين كه براي شما سودمند باشد سبب بروز آسيب ها و مشكلات سلامتي مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۴:۱۱ توسط:pureabmarket موضوع:

افزايش كيفيت آب با دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

افزايش كيفيت آب با دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

به احتمال زياد به دفعات نام آلاينده هاي آب شهري را شنيده ايد ، اما اين آلاينده ها چه هستند براساس تحقيقاتي كه انجام گرفته است تقريبا چيزي بيش از سيصد ماده ي مضر در آب وجود دارند كه عموم آنها خطرات زيادي را براي بدن انسان به دنبال دارند و سبب بروز بيماري هاي مختلفي مي شوند. برخي از اين مواد عبارت هستند از آلاينده هايي كه در آب به صورت شناور وجود دارند مثلا باكتري ها يا ميكروب ها، فلزات سنگين، نيترات ها، رسوبات، كلر، پاتوژن ها و غيره. يكي ديگر از مشكلات موجود براي آب لوله كشي وجود سختي آب است كه اين امر را مي توان به كمك دستگاهي به نام  tdsمتر يا سختي سنج اندازه گرفت. براي توضيح بيشتر دستگاه تصفيه آب قليايي كننده بايد با آلاينده هاي آب شهري بيشتر آشنا شويد.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

جمعيت همواره در حال بيشتر شدن است و اين امر پيامدهاي مخصوص به خود را در هر زمينه اي خواهد داشت. براي مثال در زمينه ي آب مصرفي اين افزايش جمعيت سبب بيشتر شدن مواد آلاينده ي موجود در آب و خاك و غيره مي شود و همين امر آلوده شدن منابع آب را نيز در بر خواهد داشت. براساس اندازه گيري هاي كه روي شاخص كيفيت آب در منابع آب انجام شده است نشان داده شده كه اين آب ها از نظر سطح كيفي در وضعيت خوبي قرار ندارند. شايد با خود بگوييد كه آبي كه در اختيار ما است از نوع تصفيه شده و لوله كشي است و داراي آلودگي نيست، اما اين تفكر كاملا غلط است.

با توجه به آزمايش كيفيت آب انجام شده روي آب هاي لوله كشي شهري يكي از مشكلات آنها وجود سختي آب و آلودگي هايي است كه به وسيله ي تصفيه ي آب شهري از بين نمي روند و در آن باقي مي مانند. به همين علت عموما به مردم توصيه مي شود تا در خانه هاي خود از دستگاه هاي تصفيه ي آب استفاده كنند. كار اين دستگاه ها اين است كه مواد آلاينده ي موجود در آب را كه بر اثر تصفيه ي شهري از بين نرفته اند نابود كرده و آب تصفيه شده و گوارايي را ارائه دهد.در اين مطلب قصد داريم تا در مورد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده صحبت كرده و كمي هم راجع به آلاينده هاي آب شهري، فوايد آب يونيزه ي قليايي، بهترين دستگاه تصفيه آب قليايي و راهنماي خريد دستگاه آب تصفيه كن اطلاعاتي ارائه دهيم. با ما همراه باشيد.

آلاينده هاي آب شهري كدام هستند؟

در زير چند نمونه از اين آلاينده ها به همراه تاثيري كه بر بدن انسان مي گذارند آورده شده است:

يكي از خطرناك ترين اين مواد ماده هاي شيميايي از نوع آلي و فرار هستند. اين مواد شامل موادي مانند از بين برنده هاي آفت ها، علف كش ها و غيره مي باشند كه حتي ممكن است در جاهايي كه از مزارع و زمين هاي كشاورزي نيز دور هستند يافت شوند. اين مواد شيميايي معمولا كبد، كليه و ساير اندام هاي مهم بدن را نشانه گرفته و سبب به خطر افتادن آنها مي شوند.

دسته ي ديگر مواد خطرناك موجود در آب آشاميدني فلزاتي هستند كه در اصطلاح سنگين ناميده مي شوند. از جمله ي اين فلزات مي توان به سرب و جيوه اشاره كرد كه وجود انها در آب آشاميدني سبب بروز بيماري هايي براي افراد مي شوند. از اينرو دستگاه تصفيه آب قليايي كننده يكي از دستگاه هاي مهمي است كه بايد استفاده شود.

عامل ديگر آلاينده ي آب آشاميدني تجزيه كننده هاي درون ريز هستند. اين ماده ها به اين علت كه روي هورمون هاي بدن تاثير مي گذارند بسيار خطرناك هستند و سبب بروز بيماري هايي مانند سرطان پستان، پروستات، مشكلات بيضوي در آقايان و همچنين كم شدن ميزان اسپرم هاي آنها مي شوند.

يكي ديگر از ماده هاي شيميايي موجود در آب آشاميدني كه باعث به وجود آمدن برخي بيماري ها و مسائل سلامتي مي شود فلورايد است. اين ماده حتما مي بايست در دوز مشخص و تعيين شده اي به مصرف برسد و اگر اين مقدار از حد مجاز گذر كند قطعا سبب بروز مشكلاتي خواهد شد. ز جمله ي اين مشكلات مي توان به كم شدن درصد هوشي در بچه ها، بروز آسيب به دندان ها، عارضه هاي منفي براي مغز و همچنين بروز مشكلات استخواني و درد آنها خواهد شد.

فوايد استفاده از دستگاه تصفيه آب قليايي كننده چيست؟

همانطور كه ميدانيد مواد موجود در طبيعت در سه حالت اسيدي، قليايي و خنثي قرار دارند. ميزان اسيديته يا قليايي بودن مواد با مفهومي به نام PH سنجيده مي شود كه بازه ي 0 تا 7 براي مواد اسيدي، خود 7 مربوط به مواد خنثي و بازه ي 7 تا 14 براي مواد قليايي است. در سال هزار و نهصد و سي و يك ميلادي ژاپني ها تحقيقاتي در مورد آب مصرفي انجام دادند و به اين نتيجه رسيدند كه آب اسيدي براي سلامتي مضر بوده و در عوض آن آب قليايي تاثير خوبي بر سلامت بدن مي گذارد. اين نوع از آب كمك مي كند تا ميزان اسيديته در بدن تنظيم شده و به همين دليل باعث سالم ماندن فرد مي شود.  آبي كه خاصيت قليايي داشته باشد از مواد معدني بسياري بهره مي برد كه از جمله ي آنها مي توان به كلسيم، منيزيم، پتاسيم، آهن، روي، نيكل و غيره اشاره كرد. يكي از مهم ترين ويژگي هاي اين املاح معدني بهبود وضع عمومي بدن و نيز افزايش طول عمر است.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده

همچنين يكي ديگر از مزاياي آب قليايي بهره مندي آن خواص آنتي اكسيداني است. اين مواد وظيفه دارند تا راديكال  هاي آزاد را در بدن از بين ببرند و همين امر موجب مي شود ت بدن در برابر خيلي از بيماري مثل كنسر مقاوم شده و به آنها مبتلا نشود. اين نوع از آب براي افرادي كه از بيماري ديابت رنج مي برند نيز بير مفيد بوده و سبب بهبود وضع سلامتي آنها مي شود. يكي از روش هايي كه مي توان به آب قليايي دسترسي پيدا كرد استفاده از دستگاه تصفيه آب قليايي كننده است. اين دستگاه ها عموما از فيلترهاي قليايي بهره مي برند كه در ادامه كاملا به آنها مي پردازيم.

بهترين دستگاه تصفيه آب

 دستگاه هايي كه براي استفاده ي خانگي براي تصفيه ي آب طراحي شده اند در انواع مختلفي وجود دارند. برخي از اين دستگاه ها كار تصفيه را در يك مرحله انجام ميدهند و برخي ديگر كه پيشرفته تر هستند اين كار را طي 5 تا 6 مرحله به انجام ميرساند. به طور كلي هنگامي كه آب به وسيله ي اين دستگاه ها تصفيه مي شود ميزان پي اچ آن رو به اسيدي شدن رفته و داراي خاصيت اسيدي مي شود.

آب اسيدي عموما از سطح كيفي خوبي برخوردار نيست و همچنين چون تمام مواد معدني موجود در آن حذف شده اند حتي ممكن است سبب بروز برخي مشكلات در سلامتي افراد شود. همين امر سبب شد تا توليد كنندگان دستگاه هاي تصفيه ي آب به اين فكر بيفتند كه دستگاهي توليد كنند كه قادر باشد به آب خاصيت قليايي داده و املاح و مواد معدني آن را حفظ كند. براي تحقق اين امر توليد كنندگان به دستگاه تصفيه ي آب معمولي يك فيلتر قليايي اضافه كردند و اينگونه بود كه دستگاه تصفيه آب قليايي كننده توليد شد.

دستگاه تصفيه آب قليايي كننده و فيلترهاي آن

دستگاه تصفيه آب قليايي معمولا بيشتر دستگاه هاي تصفيه ي آب در حال حاضر آب را به صورت 5 يا 6 مرحله اي تصفيه مي كنند. در ساختار اين دستگاه ها از يك فيلتر قليايي كننده هم بهره گرفته مي شود كه پس از اين كه عمليات تصفيه ي آب در اين 5 يا 6 مرحله به اتمام رسيد نوبت به عملكرد آن مي رسد. چرا كه همانطور كه گفتيم آب پس از اينكه فرآيند تصفيه روي آن انجام مي شود كليه ي املاح و مواد معدني خود را از دست مي دهد و خاصيت اسيدي پيدا مي كند و اين فيلتر براي رفع اين مشكل طراحي شده است. به كمك فيلتر قليايي كننده ميزان اسيديته ي آب كاهش پيدا كرده و خاصيت آب بيشتر ميل به قليايي بودن پيد مي كند. اين عمل نه تنها آسيب هايي كه آب اسيدي دارد را خنثي كرده و از بين مي برد بلكه سبب بروز ويژگي هاي مفيدي در آب مانند آنتي اكسيدان ها مي شود كه كار آنها بهبود سامانه ي امنيتي بدن انسان و نيز مبارزه با سرطان است.

بهترين دستگاه تصفيه آب قليايي

عموما اين نوع از فيلترها در دستگاه هايي كه با روش اسمز معكوس كار مي كنند مورد استفاده قرار مي گيرند. گاها اين فيلترهاي قليايي را به صورت تركيبي با فيلترهاي شن و ماسه اي مخصوصي مورد استفاده قرار مي دهند كه كمك مي كنند مواد معدني ديگري مانند پتاسيم و كلسيم هم در آب وجود داشته باشند و سطح كيفي آب و املاح معدني موجود در آن افزايش دهند. به اين نوع فيلتر كه در دستگاه تصفيه آب قليايي كننده موجود است علاوه بر فيلتر قليايي فيلتر يونيزه هم مي گويند.

علت اين امر اين است كه كاري كه اين فيلتر انجام مي دهد به اين صورت است كه ميزان يون هايي كه در آب هستند را بيشتر مي كند. موردي كه در هنگام خريد فيلترهاي تصفيه آب بايد حتما به آنها توجه كنيد معتبر بودن و اصل بودن آنها است. حتما فيلتر قليايي را از فروشگاه هايي دريافت كنيد كه معتبر بوده و از اصل بودن اجناس آنها اطمينان خاطر داريد.

راهنماي خريد دستگاه آب تصفيه كن

براي خريد دستگاه تصفيه ي آب خصوصا خريد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده كه مزيت هاي آن در بالاتر گفته شد بايد به يك سري نكته ها توجه كرد تا دستگاهي كه خريداري ميكنيد قادر باشد به خوبي كار خود را انجام داده و آبي الم و گوارا و با سطح كيفي بالا به شما تحويل دهد.

برخي از نكات مهم براي خريد دستگاه تصفيه آب قليايي كننده عبارت هستند از:

يكي از مهم ترين مواردي كه بايد در هنگام خريد دستگاه تصفيه آب به آن توجه داشته باشيد فيلترهاي اين دستگاه ها و نوع آنها است. يكي از مهم ترين فيلترها براي اين دستگاه فيلتر ممبران است كه بايد در خريد آن دقت كافي به خرج دهيد.

يكي از ويژگي هاي مهم اين دستگاه تعداد مراحل آنها براي تصفيه است. همانطور كه گفته شد عموم اين دستگاه ها 5 يا 6 مرحله اي هستند و بهتر است دستگاهي را خريداري كنيد كه داراي فيلتر مينرال نيز هست. اين فيلتره كمك مي كنند تا مواد معدني از دست رفته طي پروسه ي تصفيه دوباره به آب بازگردانده شوند و آب مواد معدني خود را حفظ كند.

برند دستگاهي كه تهيه مي كنيد هم از اهميت بالايي برخوردار است. سعي كنيد به دنبال برندهاي خوشنامي باشيد كه خدمت پس از فروش خوبي به شما ارائه مي دهند و همچنين داراي نمايندگي هاي مجاز نيز هستند.

چگونگي اتصالات دستگاه تصفيه آب قليايي كننده هم از اهميت بالايي برخوردار است. درست است كه اگر دستگاهي با اتصال مهره اي را انتخاب كنيد از نظر سرهم بندي كردن يا باز كردن آن مدت زمان زيادي را بايد صرف كنيد اما وقتي پاي كارايي به ميان مي آيد اين دستگاه ها بهتر هستند.

براي نوع فيلتري كه در دستگاه تصفيه آب قليايي كننده استفاده شده است هم دقت زيادي به خرج دهيد. اين امر خصوص در مورد مواد سازنده ي اين فيلتره بسيار مهم است.

داشتن ضمانت نامه نيز يكي از آيتم هاي مهمي است كه بايد به آن توجه شود.

شير آبي كه روي سينك ظرفشويي نصب مي شود را به لحاظ مواد سازنده و آلياژ آن حتما مورد بررسي قرار دهيد.

به اين دقت كنيد كه لوازم تشكيل دهنده ي دستگاه اعم از شيرها، اتصالات، فيلترها و غيره در بازار موجود باشند.

پيش از اقدام براي خريد دستگاه حتما فضاي كابينتي كه مي خواهيد دستگاه تصفيه را در آن قرار دهيد اندازه گيري كنيد و در هنگام خريد اين اندازه ها را به فروشنده ارائه دهيد تا بعد از خريد دچار مشكل نشويد.

راهنماي خريد دستگاه تصفيه آب قليايي

بهتر است دستگاه تصفيه آب قليايي كننده كه تهيه مي كنيد از تمامي گواهينامه ها و استانداردهاي موجود با بهره باشد تا از سطح كيفيت آن و نيز درستي كاري كه انجام مي دهد يعني تصفيه كردن آب اطمينان خاطر حاصل كنيد. چرا كه آب آشاميدني موضوعي در رابطه با سلامتي است و اگر دستگاهي كه تهيه  مي كنيد استاندارد نباشد قطعا به جاي اين كه براي شما سودمند باشد سبب بروز آسيب ها و مشكلات سلامتي مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۵:۰۰ توسط:pureabmarket موضوع:

قيمت و خريد دستگاه تصفيه آب اورجينال

قيمت و خريد دستگاه تصفيه آب اورجينال

برندها و مدل هاي مختلفي از دستگاه تصفيه آب در بازار وجود دارد كه انتخاب را براي خريد سخت مي كنند. زيرا افراد آگاهي كافي از ويژگي هاي هر دستگاه ندارند و نمي دانند كدام دستگاه كارايي بيشتري براي آن ها دارد. اين كه دستگاه تصفيه آب ساخت چه كشوري و چه شركتي باشد اهميت زيادي دارد. دستگاه هاي تصفيه آب موجود در بازار اغلب ساخت چين، ايران و تايوان هستند كه بهترين برند دستگاه تصفيه آب، برندهاي تايواني هستند. اين دستگاه ها تحت ليسانس آمريكا توليد مي شوند و استانداردهاي بالايي دارند.

از طرف ديگر براي خريد دستگاه تصفيه آب اورجينال بايد به سراغ يك فروشگاه معتبر برويم تا مطمئن باشيم دستگاهي كه تحويل مي گيريم اصل است و گارانتي و خدمات پس از فروش لازم را دارد. فروشگاه هاي معتبر دستگاه تصفيه آب اورجينال، ضمانت هاي لازم براي كيفيت و قيمت كليه محصولات خود را ارائه مي كنند تا مشتري با آسودگي خاطر خريد خود را انجام دهد و هيچگونه نگراني در اين زمينه نداشته باشد.

بهترين برندهاي دستگاه تصفيه آب اصل

برندها و مدل هاي مختلفي از دستگاه تصفيه آب در بازار وجود دارد كه انتخاب را براي خريد سخت مي كنند. زيرا افراد آگاهي كافي از ويژگي هاي هر دستگاه ندارند و نمي دانند كدام دستگاه كارايي بيشتري براي آن ها دارد. اين كه دستگاه تصفيه آب ساخت چه كشوري و چه شركتي باشد اهميت زيادي دارد. دستگاه هاي تصفيه آب موجود در بازار اغلب ساخت چين، ايران و تايوان هستند كه بهترين برند دستگاه تصفيه آب، برندهاي تايواني هستند. اين دستگاه ها تحت ليسانس آمريكا توليد مي شوند و استانداردهاي بالايي دارند.

در زندگي امروز ما انسان ها، داشتن دستگاه تصفيه آب يك امر ضروري و لازم است. زيرا آبي كه به عنوان آب آشاميدني از طريق لوله كشي وارد خانه هاي ما مي شود به طور كامل تصفيه نمي شود و آلودگي هاي زيادي در آن وجود دارد. اينجاست كه بايد به فكر راهي براي تهيه آب آشاميدني سالم و بهداشتي باشيم. زيرا نوشيدن آب غيربهداشتي و ناسالم مي تواند ما را در برابر ابتلا به انواع بيماري ها قرار دهد. خريد دستگاه تصفيه آب اورجينال اين مشكل را حل مي كند و مانع از ورود املاح مضر، ذرات ريز آلوده و انواع ميكروب ها به بدن انسان مي شود.

دستگاه تصفيه آب اورجينال علاوه بر اين كه تمام آلاينده هاي موجود در آب را از بين مي برد، مي تواند يون هايي به آن اضافه نمايد كه براي بدن مفيد هستند. آب حاصل از دستگاه تصفيه آب اصلي داراي ويژگي هاي يك آب سبك، گوارا و سالم است كه سلامت اعضاي خانواده را تضمين مي كند.

از طرف ديگر براي خريد دستگاه تصفيه آب اورجينال بايد به سراغ يك فروشگاه معتبر برويم تا مطمئن باشيم دستگاهي كه تحويل مي گيريم اصل است و گارانتي و خدمات پس از فروش لازم را دارد. فروشگاه هاي معتبر دستگاه تصفيه آب اورجينال، ضمانت هاي لازم براي كيفيت و قيمت كليه محصولات خود را ارائه مي كنند تا مشتري با آسودگي خاطر خريد خود را انجام دهد و هيچگونه نگراني در اين زمينه نداشته باشد.

زينود

 فقط يكبار دستگاه تصفيه آب خريد كنيد اما با كيفيت! كساني كه از دستگاه تصفيه آب زينود استفاده ميكنند بهترين مبلغان اين برند هستند. كيفيت برند XINODE بعلت وسواس در توليد بسيار قابل توجه است. در اين دستگاه از فيلتر اليافي 150 گرمي استفاده شده در حالي كه در اكثر برندها اين فيلتر بين 80 تا 110 گرم وزن دارد علاوه بر اين فيلتر‌هاي كربني UDF و CTO در دستگاه تصفيه آب XINODE از كربن 100 درصد گياهي با اكتيويته بسيار بالا استفاده شده و اين درحالي است كه در اكثر دستگاه هاي تصفيه آب از فيلتر با 25 الي 50 درصد كربن گياهي استفاده ميشود. تمامي اين ادعاها از طريق آزمايشگاه قابل اثبات است. مخزن دستگاه تصفيه آب XINODE با بدنه فلزي و استحكام بسيار بالا و حجم ذخيره آب تا حدود 13 ليتر به صورت واقعي، از ويژگي‌هاي اين دستگاه ميباشد.همچنين استفاده از ديافراگم با كيفيت بوتيل درجه يك در اين مخزن موجب كيفيت بسيار بالا و برتري اين محصول شده است. از ديگر ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب زينود وجود شير بك واش به منظور شستشوي هوزينگ فيلتر ممبران است. تمامي اين موارد نشان دهنده ي آن است كه كيفيت آب، اتفاقي نيست.

دستگاه تصفيه آب سافت واتر

 سافت واتر ساخت كجاست؟ اين دستگاه كه جزو بهترين مارك هاي دستگاه تصفيه آب مي باشد، ساخت كشور تايوان و تحت ليسانس آمريكاست. سافت واتر كه يكي از برندهاي معروف در زمينه توليد آب تصفيه كن اورجينال است، جزو اولين شركت هايي بود كه وارد بازار ايران شد و با ارائه محصولات با كيفيت توانست نظر خريداران را به خود جلب نمايد.

دستگاه تصفيه آب سافت واتر داراي پمپ قوي و بسيار كم مصرف با توان 125psi است كه با ولتاژ مستقيم ۲۴ ولت كار مي كند. اين دستگاه هيچ گونه لرزشي ندارد و توانسته استانداردهاي معتبر آمريكا (FDA) و اروپا (CE) و همچنين استانداردهاي WATER QUALITY و NSF جهاني را كسب نمايد.

دستگاه تصفيه آب اصل

تصفيه آب خانگي اورجينال سافت واتر مي تواند كليه ناخالصي هاي موجود در آب را تا اندازه 0.0001 ميكرون فيلتر كند و اين قابليت به خاطر فيلتر ممبران آمريكايي است كه روي اين دستگاه نصب شده است. اين ممبران ۷۵ گالني قادر است با از بين بردن كليه آلودگي هاي موجود در آب، در شبانه روز ۲۷۵ ليتر آب سالم و بهداشتي توليد نمايد.

دستگاه تصفيه آب سافت واتر با داشتن يكي از بهترين مخزن هاي ذخيره آب آنتي باكتريال اين اطمينان را به شما مي دهد كه هميشه آب تصفيه شده در دسترس خواهيد داشت، حتي زماني كه آب لوله كشي قطع شود.

دستگاه تصفيه آب اورجينال

در اين دستگاه از هوزينگ دوبل اورينگ استفاده شده كه در مقايسه با تك اورينگ بهتر و قوي تر آب بندي مي شود و جاي هيچ نگراني بابت خرابي هوزينگ باقي نمي گذارد. همچنين دستگاه تصفيه آب اورجينال سافت واتر يك شير برنجي شيك و مدرن با روكش كروم دارد كه در كنار سينك نصب شده و آب تصفيه از آن خارج مي گردد. خود دستگاه نيز در زير سينك نصب مي شود و كمترين فضاي ممكن را اشغال مي نمايد.

در شهرهايي كه آب آشاميدني شور دارند يا ميزان املاح موجود در آب زياد است با نصب دستگاه تصفيه آب سافت واتر، آبي خوش طعم و بدون املاح مضر دريافت مي كنند. زيرا پروسه تصفيه آب در اين دستگاه داراي مراحل مختلف است و كوچكترين آلودگي نمي تواند از فيلترهاي با كيفيت آن عبور كند. براي خريد دستگاه تصفيه آب به نمايندگي تصفيه آب سافت واتر مراجعه نماييد.

مراحل تصفيه آب در دستگاه

بعضي افراد سوال مي كنند كه سافت واتر ساخت كجاست؟ دستگاه تصفيه آب سافت واتر ساخت تايوان است و در مدل هاي مختلف توليد مي شود. اما مدل ۷ مرحله اي آن توانسته طرفداران بسياري بدست آورد. اين دستگاه كه جزو بهترين برند دستگاه تصفيه آب اصل تايوان است، شش مرحله فيلتر معدني دارد كه در اين مراحل املاح مضر و آلودگي ها را حذف مي كند و مواد معدني مفيد مثل منيزيم، سديم و كلسيم را به آب اضافه مي نمايد. در مرحله هفتم كه مرحله پاياني است، آب يونيزه شده و به خروجي هدايت مي گردد. براي آشنايي بيشتر هر يك از اين مراحل را تشريح مي كنيم

مرحله اول: فيلتر اليافي (PP)

در اين مرحله كليه املاح مضر، شن و ماسه و گل و لاي به وسيله يك فيلتر پلي پروپيلن فشرده پنج ميكروني از آب حذف مي گردد.

مرحله دوم: فيلتر كربن پودري (UDF)

در اين مرحله رنگ زرد آب كه ناشي از تركيبات آلي و زنگ زدگي لوله كشي است به همراه طعم و بوي نامطبوع و كلر موجود در آب به وسيله يك فيلتر كربن پودري كه از جنس پوسته نارگيل است، حذف مي شود.

مرحله سوم: فيلتر كربن بلاك (CTO)

اين مرحله به عنوان مكمل مراحل اول و دوم است تا اگر آلودگي از فيلترهاي قبلي عبور كرده، در اين قسمت حذف شود. فيلتر اين مرحله نيز از جنس پوسته نارگيل است.

مرحله چهارم: ممبران (MEMBRANE) يا غشاي RO

اين مرحله كه عمده ترين بخش تصفيه آب در آن اتفاق مي افتد، كليه آلودگي هاي موجود در آب شامل نيترات، نيتريت، جيوه، آرسنيك و كليه باكتري ها، ميكروبها و ويروس ها تا اندازه 0.00001 ميكرون حذف گرديده و شوري آب نيز گرفته مي شود. ممبران آمريكايي كه در دستگاه تصفيه آب اورجينال سافت واتر استفاده شده ۱۳ لايه ۷۵ گالني است كه در مقايسه با ممبران ۵۰ گالني موجود در بازار، مي تواند ۵۰ درصد آب بيشتر در شبانه روز تصفيه كند.

مرحله پنجم: فيلتر كربن خطي (POST CARBON)

اين مرحله از تصفيه آب براي حذف رنگ و بوي نامطبوع آب انجام مي شود.

مرحله ششم: فيلتر بيو سراميك مواد معدني (MINERAL)

اين مرحله كه به آن فيلتر مينرال مواد معدني نيز مي گويند، املاح معدني موجود در آب را حفظ مي كند و يك سري املاح معدني مفيد مانند سديم، منيزيم و كلسيم به آب اضافه مي نمايد.

مرحله هفتم: فيلتر قليايي (ALKALINE)

اين مرحله كه به آن مرحله يونيزه شدن نيز مي گويند با بالا بردن خاصيت قليايي آب، pH آن را تنظيم مي كند و موجب بهبود مزه و طعم آب مي گردد. يونيزه شدن آب تاثير زيادي در كاهش بيماري هايي مانند چربي خون، مشكلات گوارشي و ديابت دارد.

براي نصب دستگاه تصفيه آب اصل سافت واتر نياز به خريد هيچ قطعه اي نداريد زيرا همه قطعات لازم جهت نصب دستگاه مانند لوله و اتصالات، شير اهرمي، مخزن تانك به همراه آچار مخصوص در جعبه محصول قرار داده شده است.

فيلتر لامپ يووي UV

در برخي از مدل هاي دستگاه تصفيه آب خانگي، ممكن است يك مرحله با عنوان فيلتر UV اضافه شود كه در اين مرحله با استفاده از اشعه ماورابنفش كليه ميكروب ها و ويروس هاي باقيمانده در آب از بين مي رود.

دستگاه تصفيه آب سي سي كا

 يكي ديگر از برندهاي شناخته شده تايواني در صنعت توليد دستگاه هاي تصفيه آب خانگي، برند سي سي كا مي باشد. اين شركت تايواني در سال ۱۹۷۳ راه اندازي شد و در طي اين سال ها توانسته اعتبار زيادي براي خود كسب نمايد. تجهيزاتي كه اين شركت براي توليد دستگاه تصفيه آب اورجينال استفاده مي كند بسيار پيشرفته است. به همين جهت اين دستگاه هاي تصفيه آب اصل تايوان امكانات و قابليت هاي زيادي دارند. شركت سي سي كا تمام قطعات دستگاه تصفيه آب را خودش توليد مي كند و اين قطعات از بالاترين كيفيت برخوردار هستند. بهتر است اين دستگاه هاي تصفيه آب را از نمايندگي سي سي كا خريداري كنيد.

عمده ترين فعاليت سي سي كا در زمينه تصفيه آب RO است كه به آن اسمز معكوس هم مي گويند. همچنين نانوفيلتراسيون و اولترافيلتراسيون از ديگر فعاليت هاي اين برند مي باشد. دستگاه توليد سي سي كا از مكانيزم هاي مختلف تصفيه آب مانند UV ، RO و UF بهره مي برد كه در بين توليدكنندگان دستگاه هاي تصفيه آب منحصر به فرد است.

قيمت دستگاه تصفيه آب تايواني

تصفيه آب سي سي كا كه جزو بهترين برند دستگاه تصفيه آب است، توانسته تمام گواهينامه هاي ايزو مانند ISO 9001 ، ISO 2000 و ISO 2008 را بدست آورد و با استانداردهاي روز اروپا، آمريكا و دنيا مانند NSF هماهنگ باشد. در توليد دستگاه تصفيه آب اصل سي سي كا از بادوام ترين و بهترين مواد استفاده شده و محصولات در طي چند مرحله مورد آزمايش و بازرسي قرار مي گيرند.

مراحل تصفيه آب در دستگاه CCK

دستگاه هاي آب تصفيه كن اورجينال سي سي كا در مدل هاي مختلف توليد مي شوند كه بين ۳ تا ۸ مرحله فيلتراسيون انجام ميدهند. البته در ايران مدل هاي ۶ مرحله و ۸ مرحله فيلتراسيون تقاضاي بيشتري دارد. در ادامه نحوه عملكرد دستگاه ۶ مرحله اي را توضيح مي دهيم. هر فيلتر اين دستگاه از مكانيزم خاصي استفاده مي كند و جهت هدف مشخصي طراحي شده است.

۱- فيلتر رسوب يا پلي پروپيلن: در اين مرحله كليه رسوبات و گل و لاي موجود در آب حذف مي شود. اين مرحله براي مناطقي كه آب كدر و همراه با گل و لاي دارند از اهميت زيادي برخوردار است. در چند سال اخير آب شهرهاي جنوبي ايران داراي چنين مشكلي شده و نصب دستگاه تصفيه آب اورجينال سي سي كا مي تواند اين مشكلات را به طور كامل برطرف نمايد

۲- فيلتر GAC يا كربن گرانولي: كربن گرانولي مي تواند آلاينده هاي شيميايي آب را به خود جذب كند و بو و طعم نامطبوع آن را از بين ببرد. در پايان مرحله دوم آبي شفاف، بدون طعم و بو حاصل مي گردد.

۳- فيلتر CTO يا كربن بلاك: كربن اين فيلتر از نوع پودري است و به همين دليل، با آلاينده هاي موجود در آب سطح تماس بيشتري دارد و مي تواند مواد مضر كوچكتر را به راحتي حذف كند. همچنين بخشي از كلر موجود در آب در اين مرحله از بين مي رود.

۴- فيلتر ممبران اسمز معكوس: در مرحله ۶ گانه دستگاه تصفيه آب اورجينال سي سي كا، اين مرحله از همه مهم تر است. يك فيلتر با سوراخ هايي در حد نانو و داراي ۱۳ لايه كه تنها مولكول هاي آب مي توانند از اين فيلتر قوي عبور كنند. مواد خطرناكي مثل نيترات، فلزات سنگين و بسياري از املاح محلول در آب در اين مرحله از بين مي روند.

۵- فيلتر كربن نهايي يا پست كربن: در اين مرحله آب از يك فيلتر كربني ديگر عبور داده مي شود تا اگر مواد مضر و شيميايي از فيلترهاي قبل عبور كرده و باقي مانده باشند، در اين مرحله حذف گردند.

۶- فيلتر حفظ مواد معدني يا مينرال: اين فيلتر كمك مي كند تا مواد معدني مانند كلسيم و منيزيم كه براي بدن مفيد هستند، حفظ شوند.

در مراحل بعدي فيلترهاي تصفيه آب فيلتر قليايي يا آلكالاين و فيلتر اكسيژن ساز و فيلتر انرژي زا و يا فيلتر UV استفاده ميشه كه با اشعه فرابنفش انواع ميكروبها و ويروس ها را از بين مي برد.

دستگاه تصفيه آب آكوا پرو

 اين دستگاه اورجينال ساخت كشور تايوان است و تحت ليسانس كشور آمريكا توليد مي شود. دستگاه تصفيه آب آكوا پرو با بهره گيري از فناوري RO يا اسمز معكوس عوامل بيماري زا و ذرات ناسالم را از آب جدا مي كند و سختي آن را كاهش مي دهد. آبي كه از خروجي اين دستگاه تصفيه آب اورجينال خارج مي شود، استاندارد و سالم است.

دستگاه هاي مختلف AQUA به صورت چند مرحله اي آب را تصفيه مي كنند كه دستگاه هاي ۶ تا ۹ مرحله اي كارايي بيشتري دارند. دستگاه هاي توليد اين برند موفق شده اند تا استانداردهاي CE اروپا، FDA آمريكا و WATER QUALITY و NSF جهاني را كسب نمايند.

ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب آكوا پرو

استفاده از قطعات با كيفيت در تمام قسمت ها

استفاده از فيلتر FILMTEC آمريكا با ظرفيت ۵۰ گالن به عنوان فيلتر ممبران

داراي فيلتر ممبران ۱۳ لايه كه در مقايسه به فيلترهاي مشابه، عمر بيشتري دارد و ذرات ناسالم بيشتري به خود جذب مي نمايد.

داراي پمپ تايواني با حداكثر فشار 130psi كه مي تواند در هر دقيقه ۱.۶ ليتر آب در خروجي دستگاه تحويل دهد.

داراي گيج فشار براي اطمينان از عملكرد صحيح دستگاه

مجهز به شير تنظيم املاح

قابليت نصب به يخچال سايد باي سايد

مجهز به آب شيرين كن براي مناطقي كه داراي آب شور هستند

نصب آسان زير سينك آشپزخانه و اشغال فضاي كم

داراي مخزن ۱۶ ليتري براي مواقعي كه مشكل قطعي آب وجود دارد

تنظيم كننده pH و داراي سختي گير آب

آب بندي فوق العاده با برخورداري از هوزينگ دابل اورينگ

برخورداري از يك شير اهرمي شيك و مدرن كه براي برداشت آب تصفيه شده در كنار سينك نصب مي شود.

مراحل تصفيه آب خانگي آكواپرو

يكي از معيارهاي مهمي كه افراد براي خريد دستگاه آب تصفيه كن خانگي در نظر مي گيرند، قيمت آن است. زيرا هر محصول بسته به امكانات و قابليت هايي كه دارد، قيمت متفاوتي خواهد داشت. هرچه دستگاه تصفيه آب پيشرفته تر و مجهزتر باشد، قيمت دستگاه تصفيه آب خانگي نيز بالاتر خواهد بود. پس هميشه در فكر ارزان خريدن نباشيد. زيرا براي چنين دستگاهي كه رابطه مستقيم با سلامت انسان دارند، قيمت در اولويت قرار نمي گيرد.

بسياري از دستگاه هاي تصفيه آب كه قيمت پايين تري دارند، از مواد درجه يك و مرغوب توليد نشده اند يا ممكن است تجهيزات كمتري داشته باشند و نتوانند آب را به خوبي تصفيه كنند.

قيمت خريد دستگاه تصفيه اصلي تايوان به اين دليل از محصولات مشابه گران تر است كه با پيشرفته ترين تجهيزات توليد مي شود و براي ساخت آن ها از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه استفاده شده است. دستگاه تصفيه آب اورجينال تايوان، تحت ليسانس آمريكاست و طبق استانداردهاي روز دنيا توليد مي شود.

اما مي توان گفت مهم ترين فاكتوري كه بر روي قيمت دستگاه تصفيه آب تايواني تاثير مي گذارد، تعداد فيلترهاي اين دستگاه است. هرچه تعداد فيلترها بيشتر باشد، قيمت دستگاه تصفيه آب نيز بالاتر مي رود. همچنين گارانتي و خدمات پس از فروش نيز مي تواند يك عامل ديگر در قيمت دستگاه تصفيه آب اورجينال باشد.

براي خريد هر وسيله اي تحقيقات و مقايسه قيمت ها نياز است. اما براي خريد چنين دستگاهي كه براي ارتقا سلامتي بكار گرفته مي شود، كيفيت حرف اول را مي زند. پس ممكن است كمي بيشتر پول خرج كنيد تا يك دستگاه تصفيه آب اورجينال بخريد، ولي خيالتان بابت سلامتي خود و خانواده تان راحت است.

نمايندگي دستگاه تصفيه آب تايواني

شركت تصفيه ماركت يكي از معتبرترين شركت هاي وارد كننده و عرضه كننده بهترين برندهاي دستگاه تصفيه آب ساخت تايوان است. اين شركت با داشتن ۱۶ سال سابقه درخشان، نمايندگي بسياري از برندهاي معروف تصفيه آب تايواني را اخذ نموده است. دريافت نمايندگي تصفيه آب سافت واتر، نمايندگي سي سي كا و همچنين آكوا پرو، نشان دهنده اعتبار اين شركت در عرصه بين المللي است.

شركت  تصفيه ماركت براي رفاه حال مشتريان عزيز، دستگاه تصفيه آب اورجينال را به صورت نقد و اقساط عرضه مي كند. همچنين اين دستگاه ها داراي ارسال و نصب رايگان و يكسال گارانتي طلايي مي باشند. همچنين اين شركت از محصولات خود به صورت بلند مدت پشتيباني مي كند تا خريداران هيچ گونه نگراني از اين بابت نداشته باشند. اگر سوالي در زمينه خريد دستگاه تصفيه آب داريد، كارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگويي به سوالات شما هستند تا بتوانيد بهترين و مناسب ترين دستگاه آب تصفيه كن را خريداري كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۰:۵۱ توسط:pureabmarket موضوع:

فروش عمده دستگاه تصفيه آب و اعطاي نمايندگي

فروش عمده دستگاه تصفيه آب و اعطاي نمايندگي

دستگاه هاي تصفيه آب از روش هاي گوناگوني براي اين كار استفاده مي كنند. يكي از معروف ترين و كارآمدترين اين روش ها روش اسمز معكوس يا Reverse Osmosis يا RO است كه با كمك فشار جريان اسمزي آب را برعكس مي كند. به طور كلي خود پروسه ي اسمز يكي از پروسه هاي موجود در طبيعت بوده و به اين صورت است كه آبي كه داراي غلظت كي است همواره تمايل دارد تا خود را به سمت غلظت هاي بالا بكشاند.

از جمله فرآيندهاي اسمزي طبيعي مي توان به ريشه ي گياهان اشاره كرد كه آب را به كمك تارهاي ريشه از داخل خاك جذب مي كنند و يا اتفاقي كه در كليه هاي انسان مي افتد و آبي كه در داخل خون است به وسيله ي آن گرفته مي شود. حال اين سوال پيش مي آيد كه پروسه ي اسمز معكوس چيست؟

در بهترين دستگاه هاي تصفيه آب خانگي كه با اين روش كار مي كنند از يك پوسته كه به صورت نيمه تراوا است كمك گرفته مي شود. سپس به مايعي كه غليظ تر است يعني آبي كه حاوي آلاينده ها است فشار زيادي .وارد مي شود كه سبب مي شود آب از غشا نيمه تراوا عبور كند اما آلاينده ها در آن (غشا) باقي بمانند.

به نوعي به وسيله ي اين پروسه تمامي آلاينده ها فيلتر مي شوند و آب بدون آلودگي از غشا خارج مي شود. اعمال فشار در اين روش به كمك يك پمپ فشار صورت مي گيرد. به كمك اين روش ميزان آلودگي هايي كه به دام مي افتند افزايش پيدا كرده و علاه بر اين اگر فيلترهاي به كار رفته در دستگاه هم با كيفيت باشند و تعداد و تنوع آنها را بيشتر كنيم مي توانيم از سطح كيفي نهايي آب به دست آمده اطمينان خاطر داشته باشيم. از جمله ي برندهايي كه از روش اسمز معكوس براي سيستم تصفيه ي خود بهره مي برند مي توان به سي سي كا CCK سافت واتر SOFT WATER و آكواپرو AQUA PRO اشاره كرد.

معرفي دستگاه تصفيه آب زينود

 فقط يكبار دستگاه تصفيه آب خريد كنيد اما با كيفيت! كساني كه از دستگاه تصفيه آب زينود استفاده ميكنند بهترين مبلغان اين برند هستند. كيفيت برند XINODE بعلت وسواس در توليد بسيار قابل توجه است. در اين دستگاه از فيلتر اليافي 150 گرمي استفاده شده در حالي كه در اكثر برندها اين فيلتر بين 80 تا 110 گرم وزن دارد علاوه بر اين فيلتر‌هاي كربني UDF و CTO در دستگاه تصفيه آب XINODE از كربن 100 درصد گياهي با اكتيويته بسيار بالا استفاده شده و اين درحالي است كه در اكثر دستگاه هاي تصفيه آب از فيلتر با 25 الي 50 درصد كربن گياهي استفاده ميشود. تمامي اين ادعاها از طريق آزمايشگاه قابل اثبات است. مخزن دستگاه تصفيه آب XINODE با بدنه فلزي و استحكام بسيار بالا و حجم ذخيره آب تا حدود 13 ليتر به صورت واقعي، از ويژگي‌هاي اين دستگاه ميباشد.همچنين استفاده از ديافراگم با كيفيت بوتيل درجه يك در اين مخزن موجب كيفيت بسيار بالا و برتري اين محصول شده است. از ديگر ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب زينود وجود شير بك واش به منظور شستشوي هوزينگ فيلتر ممبران است. تمامي اين موارد نشان دهنده ي آن است كه كيفيت آب، اتفاقي نيست.

معرفي دستگاه تصفيه آب سي سي كا CCK

اين دستگاه  همانطور كه در بالا هم گفته شد به وسيله ي سيستم اسمز معكوس كار ميكند و از دو فيلتر يونيزه كردن آب (همان فيلتر تبديل آب به آب قليايي) و فيلتر مينرال نيز بهره مي برد كه همين امر سبب مي شود كيفيت نهايي آبي كه به دست مي آيد بسيار بالا بوده و حتي خاصيت هاي مفيدي هم در بر داشته باشد. دستگاه سي سي كا به وسيله ي پروسه ي اسمز معكوس مي تواند سختي آب، نيترات ها و نيتريت هاي موجود در آن را حذف كند و به وسيله ي يونيزه كردن آب در آن خاصيت هاي آنتي اكسيداني و مقابله با سرطان به وجود مي آورد.

اين دستگاه به صورت 8 مرحله اي بوده و فيلترهايي كه در آن به كار مي روند عبارت هستند از: فيلتر پلي پروپيلن، فيلتر كربن اكتيو يا UDF، فيلتر كربن بلاك يا CTO، فيلتر ممبران، فيلتر پست كربن، فيلتر مينرال، فيلتر ORP و فيلتر AM. اين دستگاه در شمار بهترين دستگاه هاي تصفيه آب به شمار مي آيد و ساخت كشور تايوان بوده و تحت ليسانس آمريكا به توليد مي رسد. كاركرد اين دستگاه به وسيله ي برق بيست و چهار ولت صورت مي گيرد و با بهره مندي از بوستر پمپ بسيار قوي (125 psi) كاملا بدون صدا و لرزيدن عمل مي كند.

فيلتر ممبران كه يكي از مهم ترين فيلترها براي دستگاه هاي تصفيه ي آب خانگي است در برند سي سي كا سيزده لايه بوده و ساخت كشور آمريكا است. فيلتر يونيزه كردن آن هم بسيار با كيفيت بوده و از FDA تاييديه گرفته است.

معرفي دستگاه تصفيه آب سافت واتر SOFT WATER

اين برند كه در كشور تايوان توليد مي شود يكي از بهترين برندها در حوزه ي توليد دستگاه هاي تصفيه آب است و شهرتي جهاني دارد . در ايران هم برند سافت واتر در زمره ي با قدمت ترين برندهايي است كه وارد كشور شده است و بيش از 20 سال است كه اين دستگاه در داخل كشور مورد استفاده قرار مي گيرد. البته چندين سال است كه اين دستگاه به صورت كامل و اسمبل شده به كشور وارد نمي شود بلكه تمامي قطعه هاي سازنده ي آن در بازار موجود بوده و در داخل كشور خودمان اسمبل مي شود و به نوعي مونتاژ شده ي ايران است. با توجه به اين موضوع اگر تصميم به خريد اين دستگاه را داريد بهترين كار اين است كه به نمايندگي معتبر دستگاه تصفيه آب مراجعه كنيد تا خيالتان بابت اصل بودن قطعه هاي دستگاه راحت باشد.

دستگاه تصفيه آب سافت واتر به صورت هاي 5 مرحله اي، 6 مرحله اي، 7 مرحله اي و 8 مرحله اي به توليد مي رسد و از تكنولوژي اسمز معكوس هم در سيستم خود استفاده مي كند. مخزن اين دستگاه از انواع ضد باكتري بوده كه يكي از بهترين و پرطرفدارترين انواع مخزن ها مي باشد. شير كنار سينك اين دستگاه از جنس برنج بوده و روي آن را با يك روكش كرم رنگ كاور كرده اند كه به آن جذابيت خاصي بخشيده است. همچنين اين دستگاه امكان ذخيره ي آب براي وقتي كه اب در دسترس نيست هم دارد. اين دستگاه به راحتي تماميم آلاينده هاي موجود در آب اعم از نيتريت ها، سختي آب، اكسيد فلزات، فلزات سنگين و غيره را را حذف كرده و آبي گوارا و سودمند را در اختيار فرد قرار مي دهد.

معرفي دستگاه تصفيه آب آكوا پرو AQUA PRO

 اين دستگاه هم مانند دو برند قبلي تايواني بوده اما در ايران توليد و اسمبل مي شود. سيستمي كه در دستگاه تصفيه آب آكوا پرو مورد استفاده قرار مي گيرد از نوع اسمز معكوس بوده و عموما به صورت 6 مرحله اي، 7 مرحله اي و 8 مرحله اي به بازار عرضه مي شود.

خوب است بدانيد اين تفاوت در تعداد مرحله ها به علت تفاوت در تعداد فيلترهاي به كار رفته در دستگاه است و هرچه تعداد اين فيلترها بيشتر باشد يعني دستگاه داراي عملكرد بيشتري در مقايسه با دستگاه هايي است كه تعداد فيلترها و نيز مرحله هاي كمتري دارند. اين دستگاه از يك فيلتر ممبران بسيار با كيفيت بهره مي برد كه سيزده لايه داشته و ساخت كشور آمريكا است و از نظر طول عمر مي توانيد از آن مطمئن باشيد. همچنين فيلتر مينرال استفاده شده در دستگاه هاي برند آكوا پرو ساخت تايوان بوده و بسيار باكيفيت هستند. اين دستگاه تمامي استانداردهاي بين المللي از جمله CE, FDA, WATER QUALITY, NSF و غيره را دارا مي باشد و بسيار باكيفيت و مطمئن است.

فروش عمده قطعات و فيلترهاي تصفيه آب

يكي از مهم ترين دغدغه هاي هر شخصي براي خريد دستگاه تصفيه آب پيدا كردن محلي معتبر و مجاز است كه دستگاه هاي تصفيه آب اورجينال و با كيفيت بالا ارائه مي دهند. همچنين مغازه داران و فروشندگان نيز به دنبال محلي معتبر براي خريد عمده ي آب تصفيه كن هستند.

يكي از بهترين نمايندگي هاي فروش عمده خود دستگاه و نيز قطعه ها و فيلترهاي آن تصفيه ماركت است. در اين فروشگاه تمامي فيلترهاي دستگاه هاي آب تصفيه كن به همراه قطعه هاي سازنده ي آن موجود بوده و شما مي توانيد با اطمينان خاطر از كيفيت و نيز اصل بودن قطعات تصفيه آب و فيلترها اقدام به خريد كنيد. قيمت هاي ارائه شده نيز كاملا منصفانه و منطقي هستند و از اين لحاظ نيز شما مي توانيد با اطمينان خاطر تجربه ي خريد خوبي را داشته باشيد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت آن به آدرس  www.tasfiehmarket.comاز محصولات و قطعه هايي كه ارائه مي كنند اطلاع پيدا كنيد.

دستگاه تصفيه آب aqua pro

هميشه يكي از مهم ترين سوال هاي هر فردي در هنگام خريد هر چيزي از كوچك گرفته تا بزرگ، خوردني تا غير خوردني و غيره قيمت ان است. خريد دستگاه تصفيه آب هم از اين قاعده مستثني نيست و افراد در درجه ي اول به دنبال قيمت آن هستند تا بتوانند دستگاهي خوب و باكيفيت و در عين حال با صرفه ي اقتصادي و قيمت خوب تهيه كنند. دستگاه آب تصفيه كن و قطعه هاي مختلف تشكيل دهنده ي آنها داراي قيمت هاي مختلف و متفاوتي هستند كه اين قيمت ها به عامل هاي مختلفي وابسته است و قيمت گذاري بر اين اساس انجام مي شود.

براي مثال برند دستگاه و يا قطعه ي مورد نظر يكي از مهم ترين فاكتورهايي است كه روي قيمت تاثيرگذار است هرقدر برند معروف تر و محبوب تر باشد قسمت دستگاه يا قطعه نيز بالاتر مي رود. يكي ديگر از عوامل موثر بر قيمت دستگاه هاي تصفيه آب تعداد فيلترهاي به كار رفته در آنها و نوع آنها است. همچنين تعداد مرحله هاي دستگاه نيز بر قيمت آن تاثيرگذار است. فيلترهاي مورد استفاده، كيفيت و نوع و برند آنها هم در قيمت گذاري دستگاه هاي آب تصفيه كن خانگي بسيار مهم بوده و سبب اختلاف قيمتي در دستگاه هاي مختلف مي شوند. و البته كه كيفيت دستگاه هم بسيار تاثيرگذار است. براي اطلاع از ليست قيمت قطعات تصفيه آب ميتوانيد به سايت تصفيه ماركت كه آدرس آن در بالاتر آورده شده است مراجعه كنيد و مقايسه ي قيمت ها با ساير فروشگاه ها متوجه تفاوت ها شويد.

خريد و دريافت نمايندگي فروش تصفيه آب

برخي افراد تمايل دارند تا به عنوان نمايندگي فروش دستگاه هاي تصفيه آب مشغول به كار شوند. براي اين منظور تصفيه ماركت براي خريد عمده شما پيشنهادات خوبي ارائه مي دهد. اگر شما هم تمايل داريد تا به عنوان يك مركز فروش دستگاه تصفيه آب خانگي فعاليت كنيد مي توانيد با شركت تصفيه ماركت جهت خريد عمده دستگاه و اخذ نمايندگي در تماس باشيد. با مراجعه به سايت ان و از سربرگ درخواست نمايندگي مي توانيد به صفحه ي دريافت نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي رفته و فرمي كه در اين صفحه موجود است را پر كرده و براي ما ارسال كنيد.

در اين فرم اطلاعاتي از قبيل اطلاعات شخصي مانند نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، سال تولد و غيره، اطلاعات تماس مانند ايميل، تلفن همراه و ثابت، و نيز وضعيت سابقه ي كار مرتبط و نشاني محلي كه قرار است نمايندگي در آنجا داير شود و غيره از شما خواسته مي شود. هنگامي كه درخواست به دست شركت برسد آن را تحت بررسي قرار داده و در صورتي كه فرد مورد نظر واجد شرايط شناخته شود با وي تماس برقرار مي شود و در اين تماس تمامي شرايط براي او گفته مي شود. سپس فرد با حضور در دفتر شركت نسبت به نوشتن قرارداد و امضاي آن اقدام مي كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۰۸:۴۲ توسط:pureabmarket موضوع: